lütfen bilenler yardım etsin.. lütfen

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olun ne olur ben 12 gün önce ikinci aşılamamı yaptırdım doktorum 15 gün sonra baktır dedi ama ben dayanamayıp dün yaptırdım sonuç 12.09 sizce hamişmiyim

bence var 0-5 arsı negatif inşallah hamilesindir cnm 2 gün sonra yine yap haberdar et bizi öptm

Canım ya benimde aklıma takılan bişey var adetim biteli 4 gün kadar oluyo ama bugün karnım adet olacakmışım gibi ağrıyo bebiş istiyoruz ama bu kadar etken belirti olabilir mi

Canım inşallah olur ama bu kadar erken belirti olur mu bilmiyorum yapabildiğimiz tek şey beklemek ve dua etmek dualarım seninle

bence var 0-5 arsı negatif inşallah hamilesindir cnm 2 gün sonra yine yap haberdar et bizi öptm

Teşekkür ederim ilgilendiğin ve iyi dileklerin için sende hamileymişsin çok sevindim yarın yaptıracağım testi inşallah hamileyim kızlar yazmak bana da nasip olur

Kızlar bugün aşılamamdan sonraki 15. Günüm ve beta hcg 11.23 çıktı iki gün önce 12 çıkmıştı ne olur yardım edin sizce nedir

cnm değer takibi yaptırmaya devam et 12 çıkan ilaçlardan 11 çıkan gebelikten bile olabilir bence.. takibin yaptır iki gün sonra yine Rabbim yar ve yardımcın olsun cnm

X