lütfen bilenler yardım etsin.. lütfen

ersintgb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
330
24
34
beta 16,26 çıktı adetime 4 gün var , 12 gün önce çatlatma iğnesi yapılmıştı. lütfen hamile miyim yaa

Bildigim kadariyla cok az cikmis adet gunun bi hafta gecince yine yaparsin insallah hamilesindir

cevap için tşkler arkadaşlar çok istiyorum :)) inşallah hamileyimdir ama değer sanki çok düşük gibi yaa ama 4 gün var adete yükselir inşallah..

canim ne guzel ya insallah hamilesindir adetine 4 gun var ve kan testinde bu sonuc cikti oyle mi benim 2 gun var bende yaptirsam varsa cikarmi kanda ki ya

çıkar inşallah cnm idrar negatif veriyor hala :KK43: ama hemşire hamilesin değer düşük ama keseyi görene kadar düşük tehlikesi var falan dedi, ee zaten 4 günüm var adete inşallah yükselir. sende yaptır merak ettim haber ver inşallah sende hamilesindir. ayy inanmıyorum hamilemiyim yaa şaka mı rüya mı :) RAbbim Kucağımızada almayı nsip etsin..

çıkar inşallah cnm idrar negatif veriyor hala :KK43: ama hemşire hamilesin değer düşük ama keseyi görene kadar düşük tehlikesi var falan dedi, ee zaten 4 günüm var adete inşallah yükselir. sende yaptır merak ettim haber ver inşallah sende hamilesindir. ayy inanmıyorum hamilemiyim yaa şaka mı rüya mı :) RAbbim Kucağımızada almayı nsip etsin..

amin arkadasim amin insallah rabbim ol demeden olmaz hersey allahtan o yuzden insallah hayirlisi olsun canim ya insallah sakin ol ama hersey olabilir sag saglim kucagimiza alalim dedigin gibi :)

tahlil com. a yazdım cnm sıkıldı......................

Soru: merhabalar hocam bugün beta hcg testi yaptırdım 16,26 çıktı. 12 gün önce çatlatma iğnesi olmuştum adetime 3-4 gün var. tahlil sonucuma göre hamile miyim.. Tahlil.com: Gebe olmayan bayanlarda da 10 mIU/ml ye kadar Beta HCG hormonu bulunabilmektedir.Bunun nedeni ise hipofiz bezinde LH üreten hücrelerce, Beta HCG hormonu salınabilmesidir.Bu nedenle gebe olmayan bir kadının kanında da 5-10 IU/mL düzeyine kadar Beta hCG bulunabilmektedir.Bu tür bir Beta HCG sonucu ile karşilaşıldığıında gebelik şüphesine kuşku ile yaklaşılmalıdır.

tahlil com. a yazdım cnm sıkıldı......................

Soru: merhabalar hocam bugün beta hcg testi yaptırdım 16,26 çıktı. 12 gün önce çatlatma iğnesi olmuştum adetime 3-4 gün var. tahlil sonucuma göre hamile miyim.. Tahlil.com: Gebe olmayan bayanlarda da 10 mIU/ml ye kadar Beta HCG hormonu bulunabilmektedir.Bunun nedeni ise hipofiz bezinde LH üreten hücrelerce, Beta HCG hormonu salınabilmesidir.Bu nedenle gebe olmayan bir kadının kanında da 5-10 IU/mL düzeyine kadar Beta hCG bulunabilmektedir.Bu tür bir Beta HCG sonucu ile karşilaşıldığıında gebelik şüphesine kuşku ile yaklaşılmalıdır.

senin sordugun sorunun yaniti "beklemek" cnm..4 gune netlesir,sıkma canını..
Bu tur siteler genelde zaten bu tarz yanırlar atarlar..
Degerin ignenin etkisi ile bu cikmadi ise hamile olma ihtimalin yuksek bence cnm..

senin sordugun sorunun yaniti "beklemek" cnm..4 gune netlesir,sıkma canını..
Bu tur siteler genelde zaten bu tarz yanırlar atarlar..
Degerin ignenin etkisi ile bu cikmadi ise hamile olma ihtimalin yuksek bence cnm..
evet oda aklıma geliyor acaba iğnenin etkisi mi diye çatlatma iğnesini olduktan sonra ultra erken gebelik testi yaptım bir sürü hiç pozitifi yakalayamadım. 12. gün geçmiştir artık bence bakalım dediğin gibi tek çözüm beklemek :KK43: ağız tadıyla tam sevinemiyoruz eşimle kısmet artık. hemşirenin hamilesiniz demesi de güzeldi :) Rabbim nasip et isteyen dileyen herkese güzel duygulr

tşk ederim cnm bnm

akşam yine test yaptırcam inşallah dua edinde artsın şu 36 saatte :KK43:((

Canm hakkında hayırlı olsun
Bu kacıncı denemn
Cok istedıgını bılıyorum bnde klomen kullndım iğneye gerek kslmadı iükür
İnş sende güsel haberler verirsin
Bizi haberdar et

Canm hakkında hayırlı olsun
Bu kacıncı denemn
Cok istedıgını bılıyorum bnde klomen kullndım iğneye gerek kslmadı iükür
İnş sende güsel haberler verirsin
Bizi haberdar et

cnm klomenle ikinci denemem 6 aydır istiyoruz rabbim nasip eder inşallah dileyen herkese.. test yarına kaldı idrar testi yaptım silik çizgi var :) normalde ultra erken gebelik testinde bile çıkmıyordu bu günlerde normal testte bile görür gibiyim :) cnm sen ne durumdasın doktorun ne diyor

hamileyim çok şükür Rabbim Hayırlısıyla kucağıma almayıda nasip eder inşallah. isteyen dileyen herkese versinnn inşallahh

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olun ne olur ben 12 gün önce ikinci aşılamamı yaptırdım doktorum 15 gün sonra baktır dedi ama ben dayanamayıp dün yaptırdım sonuç 12.09 sizce hamişmiyim

Merhaba arkadaşlar bana yardımcı olun ne olur ben 12 gün önce ikinci aşılamamı yaptırdım doktorum 15 gün sonra baktır dedi ama ben dayanamayıp dün yaptırdım sonuç 12.09 sizce hamişmiyim

Canım ya benimde aklıma takılan bişey var adetim biteli 4 gün kadar oluyo ama bugün karnım adet olacakmışım gibi ağrıyo bebiş istiyoruz ama bu kadar etken belirti olabilir mi

X