Lütfen bi iki dakikanızı ayırıp yardımcı olurmusunuz cevap verirmisiniz çok endişeliyim ??

Kadin hastaliklarina gorundum ultrasonda bakti kan idrar istedi ama enfeksiyon falanda cikmadi bende diyemedim şüphem var diye yani o hormana bakilmadi o kasik dedigimde enfeksiyondan suphelenmisti. Bu zamanda yaptigim test dogru sonuc verir degilmi zamani en son 18 inde hasta olmustum ve 25 gun sonra 12 subat da oldum (karistirdigimdanda korkmustum). Yani eczaneden alinan testlerin zamani önemli ya iyi bi zaman dilimimi sizce?

Onu demeyi unutmuşum. Ellanın da bu tarz etkileri oluyor. Sık kullanmayın bir korunma yöntemi değil zaten biliyorsunuzdur.
Aynen biliyorum kullanmiyorum sirf aklimda soru isareti kalmasin diye kullandim ama keske kullanmasaydim dönüşü fena oldu rahimde falan bisi olsa kasiga vuran gorunurdu zaten ama mevsimsel ve piskolojik olabilir dedi idrar ve kan temiz dedi agri kesici yzmisti sadece

Arkadaşlar lütfen sacma sacma yorumlar yapmayın. Ben olayların gelisimi ve ella kullanmamla devami olarak kasık agrımın çok oldugu icin endiseleniyorum basa gelmeden kim. Ne anlicakki size bu espiriler hic yakismiyo yakisan bi Haydar dumen kusra bakmayinda yani karsinizdaki insani kendi gibi dusenen birisi olsa.!!! Gercekten insan gibi yorum yazanlardan Allah razi olsun tesekkur ederim istedikleri tum guzel dilekleri olsun. Digerlerini Allaha havale ediyorum !

Evet olsaydı çıkardı testte. İçin rahatlasın diye bir kan testi ver kurtul bence. Çok takmışsın ikna edemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…