Lütfen bi iki dakikanızı ayırıp yardımcı olurmusunuz cevap verirmisiniz çok endişeliyim ??

Endiselimelek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
15
0
30
Merhaba,çok kafam karışık lütfen cevap verirmisiniz. 18 ocakta reglim başladı ve 25 ocakta bitti. Nişanlımla bir yakınlaşma yaşadık ve elimde sperm vardi ben spermli elimi zaman gectikten sonra vajinam cok acidigi icin unutup dokundurdum sonra korktugum icin ella aldik ve ictim. Uzun bi sure karnimin ici ptlicak gibi oldu ve kabizlik oldu cok kotu oldum. 11 subatta gece akintili kan geldi ve sonra bidaha kan gelmedi sabah uyandigimda lavaboya gittigimde bi anda geldi 12 subatta yani sonra adet donemi gibi pihtili bir sekilde adet gordum ama 3 gun yogundu dorduncu gun yok denecek kadar azdi ve son iki gun sadece tek damla geldi ve sol kasigim acayip agriyor adet donemim ile basladi agri gitmedi hala cok kotu bir agri var ve boyle olunca bende doktora gidip baktirmak istedim ama suphem oldugunu soylemedim cekindim. Ultrasona bakti temiz dedi kistten suphelenmistim birde kan ve idrar yapti ama hcg bakmamis ben soylemedim cunku. Ve dayanamayip test aldim. Normal gun icinde yaptim iki tane ve c cikti. Bugun sbah kalktigimda yaptim c cikti kasik agrim devam ediyor piskolojikmi bilmiyorum ama midem cok kotu bulaniyor yardim edermisiniz ????

Yeni katıldım aranıza çok tedirginim lütfen yardim edin

Spermli elini vajinana dokundurdun diye hamile olabilirmisin diye soruyorsun ve nişanlısın evleneceksin. Yine yazacam evlilik öncesi zeka testi ama mapus damı belimi büküyor.Neyse..

Düzgün bir dille cevap verebilirsiniz hanfendi insan gibi cevab vermiyosaniz yazmasaydiniz sen mapusu iyi biliyosun sanirim azcik da insanlik!!

Sen gitsene ?? Şu senin mantigindaki insanlardan nefret ediyorum insan gibi bisi sormuşuz burda neyini tatmin etmeye yaziyosun acaba hadi parmakliklarla mutlu gnler

Birleşme ve üremenin nasıl olabileceğini kavrayıp bilinçlenmeden evlenmeyin diyorum ayrıca gelip buraya konu açmanız hertürlü yoruma açık olduğunuzu gösterir.Başlığa "sadece jinekologlar yorum yapabilir" yazsaydınız yorum yapmazdım.

İşte buda ayrı bişey yorum yapmanızı istemiyorum diyorum daha geliyorsunuz daha ne kadar açık diyebilirim konumu kirletmezsen sevinirim sen çok iyi biliyorsun maşallah özel ilgi alanin ne zaman öğrendin harikasın şuan kendinizin verdiği cevabı herkesin görceğini bile bile kendinizle olan ego savaşınız varya çok komik duruyo zaten yeni nesil burda böyle yorumlar yaparak prim kazanıyor devamını dilerim :) benim bilgim var merak etmeyin doktor sitesi bile ihtimal düşük diyosa sen hiç yok şu bu demiyceksin anladınmı insan gibi cevab versen sıkıntıda cıkmaz ama ne yazıkki bilincsiz gibi gorunsemde bilinçliyim sen dokunmadin sonucta demi ? Yanimdamiydin yoksa ?? Yani asıl sizin gibi gelişen herseyle dalga gecip aaa dur cevabi koycam inine diyen insanlar ne yazikki yolun uzun degil guzel davranista degil sana burda ekmek yok ve daha da yazma ne kdar sikayet edebilirim acaba gordugumden beri ediyorumda seni kusra bakma olur mu ?? Vee hadii uzaklaş güzelim sana başarılar diliyorum savasinda ve bu son ti ye almam baybayy..

Eliniz vajinaya değdi diye hamile kalmazsınız, Herşey negatif belli ki yok gebeliğiniz. Zaten ella kullanmışsınız. Strese girmişsiniz gereksiz rahatlayın artık.

Göğsümdede vardi ve dus almadan önce sampuanla yikadim ilk ve daha sonra dusa basladim. Ucuncu hafta olmasina ragmen ultrasonda doktor baktiginda gorurmuydu ben endise ettigim icin soyleyemedim ve adetim cok sacma oldu normalde daha uzun sürer 5 6 gun bu sefer ilk akintili kan geldi sabaha kdr hic bisi olmadi ve sonra sabah uyandigimda bi anda geldi ilk uc gun pihtili normal adet gibi oldu ama dorduncu gun cok az besinci gun iki damla kahverengi tamam kesildi dedim normal 6.gun 4-5. Gunden daha yogun bir lekelenme oldu sabah da test yapmistim ama kasik agrim cok fazla o yuzden. Yorumunuz icin tesekkur ederim
Eliniz vajinaya değdi diye hamile kalmazsınız, Herşey negatif belli ki yok gebeliğiniz. Zaten ella kullanmışsınız. Strese girmişsiniz gereksiz rahatlayın artık.

Rica ederim.Stresten dolayı o şekilde olmuştur regl. Gebelik olsa çoktan çıkardı. Gögüsünüzde falan olması da bişey ifade etmez. Vesvese yapmayın elinizden bulaşıp hamile falan kalmış olamazsınız. Takmayın artık.kesinlikle yok gebelik. Ya da kan verin kafanızdan acaba gitsin ikna olun.

Onu demeyi unutmuşum. Ellanın da bu tarz etkileri oluyor. Sık kullanmayın bir korunma yöntemi değil zaten biliyorsunuzdur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…