Lütfen bi cvp verinn kızlarrrrr bu belirsizlik çok zorrr

aaabbbccc

@~SEKSİ HATUN~@
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2008
284
2
şubatın 26 sında adet olmam gerekiyordu afedersiniz en son subatın 21 inde ilişkide bulundk esimle martın 6sinde test yptım negatif cıktı dün aksam bi test daha yatım o da negatif.. hiç bi belirtide yok tarlusal kullandım happ biteli 2 gün oldu.. hamile degilim galiba bu anlattıklarıma göre dimi ??

Son düzenleme:
Canım geçen ay ben de aynı durumu yaşadım. Tarlusal bittikten 3 gün sonra regl oldum. Sen de 1-2 güne regl olursun büyük ihtimalle :KK43:

testleri 2 gün arayla yaptım ve farklı marka testler aldım 2. çizgi silik dahi yoktu yarım saat beklememize rağmen.. bunlara ragmen yanlıs cıkma ıhtımalı yok heralde testlerin dimi :S

testleri 2 gün arayla yaptım ve farklı marka testler aldım 2. çizgi silik dahi yoktu yarım saat beklememize rağmen.. bunlara ragmen yanlıs cıkma ıhtımalı yok heralde testlerin dimi :S

kan testi yaptırsanız daha kesin sonuç alırsınız

küçük bi yerde yaşıyorum tek bi hastane var labaratuardaki kız artık benı gördüğünde alaycı alaycı bakıyo gitmek istemiyorum o yüzden artıkk :KK19:

bende mesela bu ay 8 gün geciktim korunduğumuz halde korkmaya başladım test yaptım ve testte negatif çıkmıştım . eşim eczacı benim bu testler 2 3 günlük hamilelikte bile sonuç veriyor güvenilir demişti bana sanada söylemek istedim bence değilsindir canım .

bende mesela bu ay 8 gün geciktim korunduğumuz halde korkmaya başladım test yaptım ve testte negatif çıkmıştım . eşim eczacı benim bu testler 2 3 günlük hamilelikte bile sonuç veriyor güvenilir demişti bana sanada söylemek istedim bence değilsindir canım .

dedigim gibi en son ilişkim şubat 21 di ve 26sında adet olmam gerekiyodu olmadım toplamda 15 gün fln gecikti adetim.. o halde hamile degilimm

Son düzenleme:
X