Lütfen bi bakar mısınız Yoruldum aramaktan

HifaNursima

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2015
64
13
29
Kızlar merhaba,
Ben ev hanımıyım liseyi dışardan okuyorum iki yasinda bir yavrum var ve ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorum internetten çooookk araştiriyorum yok anket doldurma yok davetiye katlama nlerrrr nelerrr var,,
Ama sadece iş önerisi olara dere İa veren firma falan yok ortada , evde yapabilecegim iş ariyorum lütfen yardımcı olur musunuz zor durumdayim maddi durumumuz kötüdeğil ama bende hem canim sıkılmasın önümüz kış...
Hem de azda olsa bir katkim sun istiyorum nolur yardimci olun bildiğiniz firmalar falan varsa özelden de yazabilirsiniz yardim ederseniz çok memnun olurum şimdiden çokkkk....

saolunnn

Bildiğim Firma yok ama kendi bizat gidip boncuk ip satan yerlerde nikah veya
bebek şekeri için iş isteyebilirsin..

Firmalarim verdigini sanmiyorum. Firmalar ev ev gezip is vermez. Kucul dukkanlar veriyor genelde camlara hep asiyorlar evlere is verilir diye. ama bazi isler var ki ne harcadigin zamana, ne verdigin emege, ne geceleri yaktigin elektirige vs. Degmiyor. Ama yine de deneyip bi hesap yapabilirsin. Bulundugun yerdeki dukkanlari bir gez muhakkak bir semtte 2-3 dukkan vardir eve is veren.

Kurabiye, börek, sarma, mantı yapıp haftanın belirli günleri iş yerlerine gelen bayanlar var. Kimisi öğle yemeği için alıyor, kimisi eve götürmek için. Hele cuma günleri hafta sonu misafirleri için çalışan kadınların kurtarıcısı oluyor bu yiyecekler. Eğer böyle bir marifetiniz varsa ve çalışan arkadaşlarınız, yakınlarınıza söyleyin. Uygun yerler bulabilirsiniz. Ama kamu kurumlarında idarecilerden izin almanız gerekebilir.

X