Lütfen Benim için Meryem suresi okuyabilirmisiniz 41 tamamlamam gerekli gebelik için ama hayızlandım 35 gün okudum ara vermeden devam etmem gerekiyor

Çok teşekkür ederim ♥️ inşallah nasip olur hepimize rabbim isteyen kullarını geri çevirmesin🤗 size de vesile olsun Meryem suresi inşallah 🥰

Amin inşallah canım Allah razı olsun istersen adetin bitene kadar okuyabilirim.
Çok çok teşekkür ederim🥰 hayızım 5 gün sürüyor ama bu gün 2. Günüm dün hayızlanmadım bu gün de pembe lekelenme yaşadım bu da engelmiş namaza ve Kur'an ayetlerini okumaya ♥️

Yıllarca rahmin yok dediler mayıs ayınca çift rahim olduğunu öğrendim
Rabbim şifa versin inşallah ♥ Allah'tan ümit kesilmez her mücize bir duayla gerçekleşir bîznillah.
"innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün" rabbim birşeyi isteyince ona ol der ve o da oluverir. İnşallah Hz. Meryem annemizin rahmine babasız evlat yerleştiren rabbim herşeyden münezzehtir inşallah ol der ve oluverir♥️

Rabbim şifa versin inşallah ♥ Allah'tan ümit kesilmez her mücize bir duayla gerçekleşir bîznillah.
"innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün" rabbim birşeyi isteyince ona ol der ve o da oluverir. İnşallah Hz. Meryem annemizin rahmine babasız evlat yerleştiren rabbim herşeyden münezzehtir inşallah ol der ve oluverir♥
Amin canım inşallah bizde bir gün yaşayacağız annelik duygusunu bence sınavdan geçiyoruz Rabbim kolaylıkla geçmeyi nasip etsin inşallah.

X