lütfen bana yardım çok heyecanlıyım....

Y

yasemin şahin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yasemin şahin
arkadaşlar hamileliğimi öğrendiğim 4,5 haftadan sonra ilk defa doktora gidecem çok heyecanlıyım.bana bu konuda deneyimlerinizi anlatırsanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Ben henüz hamiş kalamadığımdan tecrübem yok , sana bilgi veremeyeceğim. Ancak tebrik etmek istedim.. a.s.

canım ilk defa gideceksen bütün negatif duyguları üzerinden at ilk önce ve her şeye hazırlıklı ol..yani ilk etapta sadece keseyi görebilirsin ,yada bebeği görürsün ama seçemessin nokta kadardır..tam bilgi vermemişsin kaç haftalık olduğu konusunda ama eğer 8 haftalığa ulaştıysa kalpinin pıt pıt attığını bile görebilirsin..yani güzel duygular bunlar..allah tamamına erdirsin tebrikler..

4,5 haftalık hamileyim canım.teşekkürler

Benimde test pozitif çiktiğindan sonra 10. Günüm yarin dokr-tora gidicem inşallah keseyi görürüz.çok fazla heyecanlanma bukadar bekleyebilmişsin ben günleri geçiremiyordum.hayirli ve sağlikli bebeişlerimiz olmasi dileğiyle.

tebrikler;
fakat keseyi görmez iseniz çok endişe etmeyin henüz 5+ 3 günlük hamilesiniz ..kese görülsede büyük ihtimal bebek görülmez..1 hafta sonra bebeği 2. hafta kalbini görürsünüz inş..

ikinizide tebrik ederim arkadaşlar olumsuz düşüncelerden sıyrılarak doktora yöneliniz bakın bebişleriniz size ya bu gidişinizde yada bi dahakinde kalbinin sesiyle ortaklık edecekler kolaymı ana bebiş bir vücutta birleşeceksiniz Allahın izniyle tekrar tebrik ediyorum canlarım Allah tamamına erdirsin

kızlar hayırlısı olsun allah sağlıkla getirsin bebişlerinizi tebrikler.....ilk doktara gittiğinizde büyük ihtimal bebeği değil ama keseyi görebileceksiniz.bu da iyi bişey diye düşünmelisiniz.yani dış gebelik şüphesi ortadan kalklımş olacak.yaklaşık 2 hafta sonra gittiğinizde çok minik kesenin köşesinde bebeğiniz görebilirsiniz ama bişeye benzetemeyebilirsiniz.kalp atışlarınıda büyük ihtimal duyabilirsiniz kızlar.bu dünyanın en güsel şeyi tarifi yok.allah olmayan herkese nasip etsin inşallah.bebek ilerki haftalarda şekillenmeye başlayınca heyecan dahada artıyo haberiniz olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…