lütfen bana da yardım eder misinizzz

eylulhusran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2011
79
0
arkadaşlarr benim sorcağım soru şu yumurtlama dönemi dışındada gebe kalınabiliyor mu ? ben ilk olduğumdan beri adetlerim hep düzenli bu nedenle yumurtlama günleride düzenli midir? ayrıcaa gebelik belirtileri ne zaman başlaar.
çok soru sordum ama yardımca olursanız çok çok çok sevinrim (((

evet hamıle kalınabılıyor belırtılerı ise kişiden kişiye değişiyor... belırtı olmayadabılır oladabılır... bende sadece göğüs hassaslıgı olur mesela bır baskaasında bulantı değişir yanıı

peki benim adetime 5 gün kaldığında bile hamile kalabilme ihtimalim olur mu kesin olarak? yoksa çok düşük mü olur

canım adetine 5 gün kaladansa adetten sonra ve yumurtlama gününde şansın dfaha fazla çünkü adetin yakınsa ve adetlerin düzenliyse yumurtan çatlamış ve muhtemelen bozulmuştur. adetlerin kaç günde bir oluyor

bende butun hamılelık belırtılerı oluyo ıkı aydır ama tık yok adet oluyorum sanırım bu belırtılerın bıde psikolojık oalnı var cok takmamaya calış:))

canım benim adetlerim düzenli hep ve 30 günde bir oluyorum yumurtlama günümde 16.gün ve bundan 3 gün öncesi veya 3 gün sonrası diye biliyorum. bu nedenlede yumurtam 25.gune kadar çatlamıştır diye düşündüm.sence de öyle midir?

ben de bu ay hesapladım hatta her ıhtımale karsı ıkı gun once başlayı normal tarıhten ıkı gun sonrada bıtırdım duzenlı ılışkıyı.. yumutrlama akıntımıda takıp ettım benıımde 28 gunde bır oluyor ve 14. gune tekabul edıyor.. ama anlamadım neden olmadığını bır turlu.. bu ısın bır formulunu sen bulursan banada söyle nolur....:)

off çok karışık valla bu konular bir yerde yumurtlama dönemi dışında ilişkide gebe kalınmaz diyor başka bi yerde düşük ihtimal diyoor. ben bir program indirdim ovulasyon calender diye orada son adet tarıhını ve dongunu gırıyorsun sana hamıle olmaya elverıslı gunlerı gosterıyor.hemde korunmak ıcın hemde gebe kalmak ıcın kullanılan bır program gercı takvım yontemımın koruyuculugunun kesın olmadıgıda var ama ne bıleyım off cıdden cok karısıık..ama sanırım 25.güne kadar coktan yumurtlamam olmus vede catlamısdır..

bu konuda yanlız değiliz işte bız gıbı kac kısı var yaa offff olmadı ben kasım ayı ıcındede hamıle kalmazsaam doktora gıdıcem bı sorun varmı yokmu bılmıyorum bıle boşaa kurek cekmek ıstemıyorum varsa bıleyım yoksada doktor hesaplasın on agore ılışkıye gıreyım barı(

kafanada cok takmamalısın cok kısı var hıc bır sorunu olmadıgı halde strestten dolayı hamıle kalamayan ıstersen dedıgım programı ındır ınternetten 45 gunluk bır deneme suresı var en azından onun bır yardımı olur belkı sana

canım tam hatırlamıyorum şimdi googlea ovulation calender indir falan yaz orada bi kac tane program cıkıyor zaten onlardan bırını ındır hepsı aynı gıbı..
pekı sence ben adete 5 gün kala hamile olabilir miyim bana olamaz gibi geliyor..
arkadaslar baska fıkrı olan varsa lutfen yazsın..

canım adetlerin düzenliyse yumurtlama günlerinde düzenlidir bence 1-2 gün belki bir ihtimal bazen oynar.
düzenliyse 25. gün hamilelik olması zayıf bir ihtimal malum yumurta sadece 24 saat yaşıyor...

gel gelelim Allah a güçlük yok ol dese oluveriro konuda yorum yok yani...
adetime 5 gün kala yada adetim bitti 2 gün sonra tek ilişkiyle hamiş kaldım diyenleri duydum valla ...

sagol canımm cevap verdıgın ıcın..
adetlerım duzenlı oldugu ıcın yumurtlamam coktan omustur dıye dusunuyorum bende..neyse 2 gün sonra adet olmam gerekıyor o zaman ogrenıcem artık neysekı az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…