Lütfen bakın burnum kalkık mı ? (fotoğraflı)

ne kadar sürecek bu eğretilik
İlk altı ay çok tuhaf bir süreç. Bazen şişlikler iniyor ve çok beğeniyorsunuz, bazen de o kadar şişiyor ki topaç gibi oluyor, moraliniz bozuluyor; hatta revizyon doktoru araştırıyorsunuz. Burnun oyun hamuru gibi olduğu bir dönem. İlk altı aydan sonra gözünüze daha güzel ve zarif geliyor. Burnunuz doğal ve güzel bir burun, şu an ucundaki şişlik biraz göze batıyor; zamanla düzelecek bir durum inanın bana. Geçmiş olsun.

allah sabır versin yani o zaman teşekkür ederim iyi dilekleriniz için inşallah çabucak geçer

allah sabır versin yani o zaman teşekkür ederim iyi dilekleriniz için inşallah çabucak geçer
Ahuzar ben 2. Kez ameliyat oldum. 1 ay oluyor ve çok pişmanım. Pişmanlığımın sebebi şu çok güüzel bir burnum vardı kalkık kavisli yüzümü genç ve kadınsı gösteren. Ama çevremde bir kaç kişinin saçma sapan yorumları yüzünden tekrar ameliyat oldum şimdi ise burnum uzun ve erkeksi oldu. Şimdi aynı kişiler bu burnumla da dalga geçmeye başladı. Sana tavsiyem ben senin burnunu beğendim. Gayet güzel görünüyor. Zaten çok yeni estetik yaptırmışsın birak belli olsun. Kimseyi dinleme ve takma. Yeni burnunun keyfini çıkar. 1 yıl sonra sen bile doğuştan böyle olduğunu düşüneceksin. Benim yaptığım hataya düşme.

Iyi de buna neden uzuluyorsunuz? Burnun ameliyatli mi diye sormayanlarin anlamadigini mi dusunuyorsunuz?
hemen hemen butun estetikli burunlar anlasiliyor bence. Siz mesela ameliyat olmadan once ameliyatli olan burunlari ayirt edemiyor muydunuz? Dudaklar da islem varsa da anlasiliyor. Kaz ayaklari vs icin yapilan botoks da anlasiliyor, kaslar yukari dogru garip bi sekilde kalkiyor.
Hatta en dogal hali fotolarda cikiyor. Yuzyuzeyken estetik bi mudahale oldugu cok anlasiliyor bana gore.

aaa gerçekten sizin adınıza üzüldüm keşke hiç umrumuzda olmasa saçma sapan insanlar ben bana yorum yapan insanlarla samimi bile değilim kendilerinde bu hakkı görüyorlar seviyesiz insanlar. revizyon hiç düşünmüyorum zaten böyle bir şeyi aklımdan bile geçirmek istemiyorum buna bile zor katlanmışım bir daha aynı çileyi çekemem. siz de lütfen üzülmeyin eminim ki sizin burnunuz da çok güzeldir 1 ay olmuş daha eski kavisli burnunuzla kıyaslıyorsunuzdur. bence şuan ikimiz de aynı süreçteyiz bir önceki burnumuzla kıyaslıyoruz sadece

açıkçası ben estetikli burunları ayırt edemiyorum önceden de edemezdim hala daha anlamıyorum çünkü insanların burnuna odaklanmıyorum yüzüne odaklanıyorum.

açıkçası ben estetikli burunları ayırt edemiyorum önceden de edemezdim hala daha anlamıyorum çünkü insanların burnuna odaklanmıyorum yüzüne odaklanıyorum.
Estetikli burunlarin ayirt edilmeleri icin odaklanilmaya ihtiyaci mi var gercekten. Bizim de kimsenin bi tarafina odaklandigimiz yok. Bariz anlasiliyor. Yuzun ortasinda duran bir bolge yani Ve bu durumdan kimse de rahatsiz degil. Dogal sarisinlar da highlight la sarisin olmus kadinlar ayirt edilmiyor mu? En dogal duran lenslerle yuzyuze konustugunda lens oldugu anlasilmiyor mu? E bunlardan rahatsiz degilsek, burnunun estetik oldugunun anlasilmasindan neden rahatsiz olacaksinki. Ki bir cok estetik yaptiran kisi de belli olsun istiyorki ozellikle barbie falan diye adlandirdiklari burunlari yaptiriyorlar.

Bazi insanlar gercekten cok hadsiz. 1,5 ay daha cok yeni. Kac kiside gördüm, iniyo zamanla burun. Sisleri de iner daha.
sormayın, şok oldum durup dururken hiç tanımıyorum bir de yani alelade biri...

sormayın, şok oldum durup dururken hiç tanımıyorum bir de yani alelade biri...
Gercekten cok tuhaf. Sok olmakta cok haklisiniz.
Bana da is yerinde bazen siskinlik yasadigimda hamile misin diye soranlar oluyodu. Yakin olmadigim tiplerdi benim de. Bu kisiler herhalde cocuk gibi akillarina geleni söylüyolar, pek derin düsünceleri olmayan kisiler.

kesinlikle herkes bir haddini bilmeli sınır denen bir şey var

haklısınız çok zor bir süreçmiş insanların yorumlarını önemsemek daha beter. teşekkür ederim ilginize
İnsanlar bilerek derler kimi zaman hiç takılmayın süreçten bi haber yorum yapmayı severler cesaret edemedikleri ameliyatı konuşmak kolaydır duymayın onları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…