Lütfen bakar mısınız ??

ege_aydin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
14
6
27
Merhaba arkadaşlar
Ben 28 yaşında 1 çocuk annesiyim. İlk gebeliğimde yerleşme kanaması yaşamıştım ama tabi bunu bilmiyordum adet sanmıştım. Korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra kalmıştım çok uğraşmamıştım. Şimdi oğlum 5 yaşına girecek ve 1 yıldır deniyoruz olmuyor. Açıkçası düzenli adet görüyorum ama döngüm uzun. Ovülasyon testini bu ay denedik ve yumurtlamayı yakalamıştım. Çatlama günü de dahil değerlendirdik. Yumurtlamadan sonra adetime 10-14 gün vardı ve ben adet belirtilerini yumurtlamadan sonra yaşadım sürekli kasıklarıma batmalar oluyordu. Neyse adetim 14 ünde gözüküyordu. Ve ben 14 ünde açık Pembe bir leke gördüm ama çok suluydu ve sadece 1 gün böyle gördüm 2.gün neredeyse yoktu başta adet sandım ama koyu kıvamlı normal adet gibi değildi. Şuan bitti normalde 5 gün sürer ve ben 2.gün leke olarak gördüm pembe kahve karışık bir renkte. Sadece ilk gün 1 ped e yakın oldu ama diğerlerinde ped koymasamda olur neredeyse. Üstüne görme mi bilmiyorum. Bugün yani adetin 4. gibi düşünürsek hala bel ağrım var ve hiç yok. Arada karnım ağrıyor gibi. Test yaptım böyle çıktı. Ümitlenmek istemiyorum. Sizce napmalıyım ?

bence biraz daha bekleyin. hala ikinci çizgi çıkmazsa kan verin

Bi kaç gün daha bekleyip testi tekrarlamalısın bence çünkü test predictor sanırım yanılacağını sanmıyorum inşallah vardır

Evde test varsa hergün yap hatta günde 2kere bende dayanamıyorum evde test olunca
Eşim 3 tane aldı dün daha silik gibiydi ya da kafayı yiyorum yavaştan. Bugün bir tık daha belli yani fotoğraftaki bi de yarın sabah yapayım. Şu testlere verdiğimiz parayla cidden güzel bi tatil yapmıştım

Al bendende okadar yap bende yapcam sabah banada at bende bakayım bende sana atarım yarın regle 8 gün kalıyo benim fjskdksks ne kadar yakın dimi

Tamam atayım ama ben ümitli değilim ya kesin stresten az gelmiştir. Neden şak diye kalanlardan değiliz ki
Ah bi bilsemmm olsun at yinede ama ben bu ay okadar garibimki çok saçma bir şekikde 28 yıllık hayatımda ilk kez kirpiklerim hem çok uzun hemde kıvrık şaşırdım önceden eski zaman kadınları gözlerinden anlarmış hamile olanları kirpikleri uzarmış çapraz olurmuş

Onu ben de duydum da psikolojik şimdi aynaya baksam kesin uzun ve çarpık görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…