Lütfen bakar mısınız gebelik testii

svmclk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
32
3
26
Kızlar adetim gecikti zaten düzensiz regl oluyorum o yüzden tam gecikme gününü söyleyemiyorum ama aralıklarla yaptığım iki testte ikinci çizgiyi gördüm hemde ilk beş dakika içinde bugün yaptığım test direk negatif ama ilk idrarla değil lütfen yardımcı olun allak bullak oldum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar adetim gecikti zaten düzensiz regl oluyorum o yüzden tam gecikme gününü söyleyemiyorum ama aralıklarla yaptığım iki testte ikinci çizgiyi gördüm hemde ilk beş dakika içinde bugün yaptığım test direk negatif ama ilk idrarla değil lütfen yardımcı olun allak bullak oldum
hangi marka canım bu

anladım ilk idrar değilse fazla sıvıdan böyle çıkmış olabilir sabah bir daha farklı marka ile tekrarla
Dünkü sonucumda çok net çizgi vardı ilk beş dakikada pembe olmuştu hemen ondan çok heyecanlanmıştım bugün tam bir hayal kırıklığı oldu

Dünkü sonucumda çok net çizgi vardı ilk beş dakikada pembe olmuştu hemen ondan çok heyecanlanmıştım bugün tam bir hayal kırıklığı oldu
yoo modunu düşürme farklı farklı testlerde bu ay olmaz diğer ay olur modunu düşürme dediğim gibi farklı marka ile dene

X