lütfen bakar mısınız (gebelik testi)

aedd

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
10
0
29
Kızlar merhaba, gördüğüm şey 2. bir çizgi mi?? siz ne görüyorsunuz?

20 eylül son adetimin ilk günü. 4 ya da 5 ekim yumurtlama günümdü. 14 ekim tarihinde bir merakla önce kanda beta HCG baktırdım ve sonuç 0,100 çıktı, ardından belki geç döllenme oluyordur diye dün de bir test yapmıştım negatif çıkmıştı, bugün tekrar test yaptım ve bu görüntüyü gördüm. dün gece kasıklarımda adet olacakmışım gibi bir sızlama başlamıştı, embriyonun rahim duvarına tutunmaya başlama ihtimalini düşünüp testi bu sebeple bugün tekrarladım. bu bir gebelik olabilir mi?
IMG_4779.jpeg

biraz önce aynı marka testi tekrar denedim. Bu sefer sadece tek çizgi çıktı. Hangisi yanlış ölçüm yaptı acaba 😩 geç döllenmeden şüphelenmiştim hep, 2 çizgiye inanmak istiyorum ama kendimi boş yere beklentiye mi sokuyorum acaba.. benzer durum yaşayan var mı, yarın akşam tekrar bi test yapmayı düşünüyorum ancak kafamdaki acabaları atamıyorum

biraz önce aynı marka testi tekrar denedim. Bu sefer sadece tek çizgi çıktı. Hangisi yanlış ölçüm yaptı acaba 😩 geç döllenmeden şüphelenmiştim hep, 2 çizgiye inanmak istiyorum ama kendimi boş yere beklentiye mi sokuyorum acaba.. benzer durum yaşayan var mı, yarın akşam tekrar bi test yapmayı düşünüyorum ancak kafamdaki acabaları atamıyorum
2gun sonra bir daha deneyebilirsiniz isterseniz.

X