Lütfen Allah rızası için dua edin..

Canım ben hiç müsait değilim bu aralar kayınvalidem umreden geldi onun koşuşturması derken şimdide annemi hastaneye yatıracaklarmış beyin de leke görülmüş gidip hastanede yanında kalacam dualarınızda annemede yer verirseniz sevinirim hepinizden Allah razı olsun Rabbim Leyla arkadaşımızında ne sıkıntısı varsa gidersin inşallah Dil-i bitab Dil-i bitab @HemDeliHemAsik
Tamam canim.Rabbim sifa versin.kotu bir sey yoktur insAllah.

Ben ajandadan resim cekip gondermek istiyorum çünkü bayağa yazmısım ancak ne telden ne bilgisayardan kabul etmiyor sistem hatası veriyor

Bir arkadaşımız çok zor durumda. Ailevi bir konu...Duaya çok ihtiyacı var eşi ayrılmak istiyor bir yuva yıkılmak üzere bir de çocukları var lütfen eşi ile sorunlarının çözülmesi ve saygı ve sevgilerinin artması için dua edin..lütfen.İsmi Leyla.
ister içinizden geldiği gibi isterseniz aşağıdaki dualardan okuyun.
41 kere: ve elgaytü aleyke mehabbetem minnii.
1000 kevser suresi
46 ya veliyyü celle celelühü
41 yasini serif:
313 ayetel kürsi:
313 fatiha:50 okundu
4444 salatı tefriciye:
19 fetih suresi:
7 insirah suresi: .......... 7 duha suresi: ................... 7 tekasür suresi:................ 7 Mutaffifin suresi :....

okuyup sayıdan düselim

Rabbim Leyla kardeşimizin ve cümlemizin yuvasına İslam saadeti,huzur ve mutluluk versin Eşler arası saygı sevgi muhabbet güven ve sadakatimizi artırsın.
Ben eşler arası sevgi saygı ve muhabbeti artıran Nisa suresini okurum.Listeye nisa suresini de ekleyelim bir de Yasin okurum 7 tane.Allah hakkında hayırlısını versin arkadaşın.

Tamam canim.Rabbim sifa versin.kotu bir sey yoktur insAllah.
Canım beyin kanaması geçirmişti sonra beyinde kan pıhtılaşması oldu sağ tarafında felçlik olmuştu işte bu yüzden hareketleri yavaştı doktor demiş leke görünüyor o hareketlerinin yavaş olmasına sebep olabilir önce ilaçla tedavi edilecekmiş geçmezse ameliyat edilecekmiş :KK43:

Canım beyin kanaması geçirmişti sonra beyinde kan pıhtılaşması oldu sağ tarafında felçlik olmuştu işte bu yüzden hareketleri yavaştı doktor demiş leke görünüyor o hareketlerinin yavaş olmasına sebep olabilir önce ilaçla tedavi edilecekmiş geçmezse ameliyat edilecekmiş :KK43:
Rabbim acil sifalar versin,ameliyata gerek kalmadan geçsin gitsin insAllah dua edelim canim.

X