Lütfen akıl verin bana ben artık ne yapacağımı bilmiyorum

Hale1111

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
47
33
74
Merhabalar 9 aylık evliyim eşimi çok seviyorum kayınvalidem nişanlıyken beraber oturmak istedi ben istemedim eşimde istemedi 4 çocuğu var sadece bir oğlu varmş gbi davranıyor haftanın 3 günü yanında kalıyoruz kayınpederim de vefat etti hep benm arkamdan konuştu hep beni oğluna kötüledi eşimi tek bırakmıyorum ben başka odadaykenz benm arkamdan konuşuyor bnm aileme gitmeme bile karıştı bir sürü laf sayar sen bir kere cevap verdin mi hakaretler bayılma numaraları gitmesen olmuyor gitsen olmuyor eşim eve üzgün geldiğinde hep aklımda yine mi doldurdular bu adamı diyprum görümcemde ondan farksız değil sorsan bnden çok memnunlar bi sıkıntıları yok her gittiğimizde beni tek mi bırakcaksınız diyip ağlıyo eşimde beraber oturalm demeye başladı ne yapacağımı bilmiyorum oturmak istemiyom ama eşim istiyor. Bu şekilde anlaşamıyoruz aynı evde nasıl olcak gelenime gidenime karışcak ne yapmam lazım bana akıl vern ne olur eşime rest çekersem annesnn yanında olmasından korkuyorum nereye kadar dayanıcam bilmiyorum

Resti çekin bence tmm o annesi yalnız bırakmasın ilgilensin ama oraya giderseniz herşey sizin için çok daha zor olucak ve huzursuzluk artıcak

Merhabalar 9 aylık evliyim eşimi çok seviyorum kayınvalidem nişanlıyken beraber oturmak istedi ben istemedim eşimde istemedi 4 çocuğu var sadece bir oğlu varmş gbi davranıyor haftanın 3 günü yanında kalıyoruz kayınpederim de vefat etti hep benm arkamdan konuştu hep beni oğluna kötüledi eşimi tek bırakmıyorum ben başka odadaykenz benm arkamdan konuşuyor bnm aileme gitmeme bile karıştı bir sürü laf sayar sen bir kere cevap verdin mi hakaretler bayılma numaraları gitmesen olmuyor gitsen olmuyor eşim eve üzgün geldiğinde hep aklımda yine mi doldurdular bu adamı diyprum görümcemde ondan farksız değil sorsan bnden çok memnunlar bi sıkıntıları yok her gittiğimizde beni tek mi bırakcaksınız diyip ağlıyo eşimde beraber oturalm demeye başladı ne yapacağımı bilmiyorum oturmak istemiyom ama eşim istiyor. Bu şekilde anlaşamıyoruz aynı evde nasıl olcak gelenime gidenime karışcak ne yapmam lazım bana akıl vern ne olur eşime rest çekersem annesnn yanında olmasından korkuyorum nereye kadar dayanıcam bilmiyorum
kesinlikle kabul etme hatta yatıya kalmayıda bırak çok istiyorsa eşin cidden boşan çünkü aynı evin içine gittikten sonrada boşanırsın zaten mutlu olamazsınız

Hazır cocuk yokken git babanın evine ve dava aç böyle gelip gitmeler azalsın diye de rest cek kabul etmezse gerçekten aç o davayı cünkü hayatını zehir etcekler belli ki. Uydum akıllı bir eşin var cok zor.. Ben iki hafta da bir ya da haftada bir giderim kaynanama kimsede bir şey diyemez cünkü eşime baştan konustum cok gelip gitmem yatılı misafir istemem ve benim istediğim gibi oluyor olmazsa huzursuzluk cıkarırım eşimde bilir.. Ağzını aç yoksa ezilirsin aynı evmiş cok beklerler hizmetçilik yap diye aynı ev istiyordur oğluşunu sevdiğinden değil

Son düzenleme:
Dört çocuğu varsa niye size yükleniyor. Eli kolu tutuyorsa yatalak hasta degilse yaşasın tek başına. Oğluda dolduruşa gelmesin çocuk değil kocaman evli adam. Kabul etme öyle kötü olacağına böyle kötü olursun
Bekar oğlanlar iş yapmaz gelin gelsinde hizmetciliğimi yapsın istiyordur

Hazır cocuk yokken git babanın evine ve dava aç böyle gelip gitmeler azalsın diye de rest cek kabul etmezse gerçekten aç o davayı cünkü hayatını zehir etcekler belli ki. Uydum akıllı bir eşin var cok zor.. Ben iki hafta da bir ya da haftada bir giderim kaynanama kimsede bir şey diyemez cünkü eşime baştan konustum cok gelip gitmem yatılı misafir istemem ve benim istediğim gibi oluyor olmazsa huzurlukluk cıkarırım eşimde bilir.. Ağzını aç yoksa ezilirsin aynı evmiş cok beklerler hizmetçilik yap diye aynı ev istiyordur oğluşunu sevdiğinden değil
Hiç mi olur yanı yok bn seviyorum eşimi pndan yana bir sıkıntım yok annesine kızdığı zamanlar oluyor Bn bir kayınvalide için yuvamı yukmak istemiyorum

canm benmde eşim ve KAynanam aynı evinistediler başta.Eşim kaynanam istediği için onu yanlız bırakmamak için istediğini aslında içinde olmadığını ve ayrı yaşarsak bizim daha mutku olacağımızı düşündüm.Nitekim öyle zaten.Eşimle konuştum oraya gidersek huzursuz olacğmızı oturma odasnda bile evde sürekli misafr varmış gibi oturacağmzı,karı kocayız sonuçta istediğimz yerde sarılamiycğmızı samimiyeti tek odaya kilitliyecrğimizi söyledim.Ben istemiyorum istiyorsan sen tek gidebilrsn dedim.Bunu derken içim içimi yemedi değil.Bende çok seviyorum eşimi gidicek diye ödüm koptu ama şükür ki yanımda kalmayı tercih etti.kaynanama bişey olursa elden ayakdan Allah korusn düşerse bi sıkntı olursa o eve yerleşmek istediğini söyledi.Bende bunu kabul ettim.

Hiç mi olur yanı yok bn seviyorum eşimi pndan yana bir sıkıntım yok annesine kızdığı zamanlar oluyor Bn bir kayınvalide için yuvamı yukmak istemiyorum
Yuva tek senin yuvan değil eşin neden senin huzursuz olmana izin veriyor..kv Evde tek değil hasta değil ne bu diretmeler akıllı ol aşk sevgi bir yere kadar yıllar sonra psikolojin bozuldugunda eşimi cok seviyorum demiceksin cünkü

İyi de eşiniz bunu göze alabiliyor ki annesi ile aynı evde yaşamak istiyor. Bakın şimdi resti çekmezsiniz ilerde sevgi de kalmaz, eşiniz bu konuda net olmalı evli kalmak istiyorsa.

Eşinizle beraber gidip gelerek hata yapıyorsunuz. Bırakın tek başına gidip gelsin annesine. Siz onlara gidip geldikçe, orada kaldıkça beraber yaşama fikrini daha da pekiştiriyorsunuz. Bunun için boşanmaya gerek yok. Konuyu açacak olursa eşiniz, ben birlikte yaşamak istemiyorum benim evim burası deyin, konuyu uzatmayın. Annesiyle yaşamak isterse gitsin, boşanmak isterse o teklif etsin. Ama emin olun boşanmaz tabi siz böyle zayıf ve panik halde durmazsanız.

Yavrum eğer bir kere tamam oturalım dersen ömür boyu sonunu getiremezsin sende tavrını koy eşinin dengeyi sağlaması şart böyle nereye kadar gidicek yine de annem annem diye tutturuyorsa seni hiçe sayıyorsa zaten kendi bilir sen elinden geleni yapmışsın dahasını sakın kabul etme.

eşiniz zaten sizi ezip gidecekse bırakın.
kv evine taşınırsanız zaten sonu kötü, eşiniz sizi ezip annesine giderse zaten bitsin..

X