Lütfen Acil Yardim Ankara

sevtapsevtap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
20
1
hanımlar lütfen bana yardımcı olun. hamileyim ve hiç özel doktor bilmiyorum. ankara da iyi bir doktor tavsiye edin bana ama özel bir hastaneye bağlı olsunki doğumda yine o olsun. şimdiden teşekkür ederim:1rolleyes: Birde mesela muayene ücretleri ne kadar doğum ne kadar lütfen bildiklerinizi paylaşın

Son düzenleme:
canım kutay beyin muayene ücreti 230 ytl, biraz pahalı ama türkiyenin dört bir yanından hasta akın ediyormuş, ama meltem hanım da çok ilgiliymiş.

bir deee zekai tahir burak'ın doktoru rana karayalçın var
telefonunun bilmiyorum ama zekai tahire gittiğinde görüşebilir özel muayene olmak istiyorum dersin canım
kolay gelsin........

özel hastaneler nasıl peki
yani illaki özel muayeneyemi gitmek gerkiyo canım tecrübeli arkadaşlar bende bilgi almak isterim sevinirim

canım benim ablam numune hastanesinin klinik şefine gitmişti. doç dr ferit saraçoğlu bende çok beğendim doktoru 6-7 ay önce muayene ücreti 150 ytlydi ama gerçekten çok nazik ve bilgili bi doktor özel muayenehanesi mithatpaşada

Canım Benim doktorum da İran Caddesinde (Karumun biraz yukarısında) JİNEKLİNİK'te, Op. Dr. Sedat CÖMERT. Güven Hastanesinde calısıyor. Ben ozel sigorta ile gidiyorum mjayene ucreti sanırsam 130 YTL civarinda.
Sonuna kadar guvendigim, 5 sene bebek sahibi olma yolunda hep yanımda olan, beyefendi ve bebek anomali saptamasında Ankara'da onemli bir isim. Ben özgecmisini burada deşifre etmek istemiyorum arzu edersen Güven hastanesinden veya adresinden özgeçmişine ulaşabilirsin.
Bol sanslar

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim arkadaşlar. ben de ssk yok askeri personel olduğumuz için mecburen ücretli doğum yapacağım. askeri hastane olan şehirlerde özeli karşılamıyor bizim kurum. normal doğum ücretleri falan ne kadar oluyor özellerin biliyormusunuz. ya birde ben hala alışamadım hamilelik fikrine. sanki ben hamile değilim. garip geliyor :)

teşekkür ederim arkadaşlar. ben de ssk yok askeri personel olduğumuz için mecburen ücretli doğum yapacağım. askeri hastane olan şehirlerde özeli karşılamıyor bizim kurum. normal doğum ücretleri falan ne kadar oluyor özellerin biliyormusunuz. ya birde ben hala alışamadım hamilelik fikrine. sanki ben hamile değilim. garip geliyor :)

canım eğer askeri personelsen gata'dan iyi bir yer mi bulacaksın? araştırdın mı gata da çok iyi diye biliyorum.

ya mutlaka gata iyi ama ne bileyim doğumda refakatçi ziyaretçi falan almıyorlar yanına. bu benim ilk doğumum yani gece biri kalsın isterim yanımda. korkarım sonra çok resmiler ben bana sıcak davranacak beni rahatlatacak biryer istiyorum

Bende hala doğum yapacağım yere karar veremedim henüzCADIARZU.Gebelik takibi için gittiğim bir doktor var ama orası tıp merkezi ve doktor hiç bir şekilde başka bir yerde doğumlara girmiyormuş fisfisfis

sevtapcım ben söğütözündeki bayındır hastanesine özel sigortamla gidiyorum.dr um halime sezer. çok rahat bi insan. çok şükür şu ana kadar problem teşgil eden bi durumum da olmadığı için başka dr tecrübem de olmadı. halime hanımın doğum yaptırdığı ve takip ettiği bi kaç kişiyle konuştum memnun olmayanı duymadım. bence özel hastane istiyorsan deneyebilirsin

lokman hekime iyi değil diyorlar ama sen bilirsin ben hacettepe ye gidiyorum
lütfi önderoğlu ama muayene ücreti 230 ytl canımcım
verebilir misin bilmem ama biraz pahalı yani ama her yeri iyice araştır derim ben

lokman hekime iyi değil diyorlar ama sen bilirsin ben hacettepe ye gidiyorum
lütfi önderoğlu ama muayene ücreti 230 ytl canımcım
verebilir misin bilmem ama biraz pahalı yani ama her yeri iyice araştır derim ben

lütfü önderoğlu na bir arkadaşım gitmişti ve çok memnun kalmıştı, tavsiye ediyor herkese....

X