Lütfen ablama yardım edin...

dersadet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
10
0
Merhabalar Meltem hanım,
Benim ablamın 5 yıllık bir ilişkisi var fakat bu ilişki inişli çıkışlı. Biz istememize rağmen o çok istediği için geçen sene nişanladık. Fakat nişanlanınca da ikisinin birbirine kavgaları, kıskançlıkları,hakeretleri bitmedi. Herşey yolunda giderken en ufacık şeyden tartışmaya başlıyorlar. Ablam surat asıyor. Bayılıyor. Oraya buraya vuruyor zapt edemiyoruz. Tam ayrılacağım diyor bizde destekliyoruz fakat yine barışıyorlar. aynı hır gür devam ediyor. Artık gurur denen bir şey kalmadı.Hiç birşey yaşanmamış gibi davranılıyor unutuluyor herşey. Bir süre sonra yine aynı şeyler oluyor ya eskiden bahsedip tartışıyorlar ya yeni bir konudan sürekli birbirlerini yıpratıyorlar. Ablam ne annemi ne beni hiç kaile bile almıyor bizimle hiç birşeyini paylaşmıyor. Ve hala bu ilişkiden evlilik umuyor. Ne yapsakta engelliyemiyoruz çünkü evlenirse daha büyük sorunlarla karşılaşacağımıza eminiz. Lütfen bize yardım edin ne yapacağımızı nasıl yaklaşacağımızı bilmiyoruz. Çok çaresiz durumdayız lütfen değerli bilgilerinizle bize ışık olun şimdiden teşekkürler.

dünden bugüne cok kötüyüm ne yapsam bilmiyorum hayatım hic istediğim gibi gitmiyo artık ben artık ölmek isiyorum düsündüm tek carem bu belki ozman herkes beni anlar öle olmuyomu zaten düsman bile ölse kıymetli oluyo o anda

Dersadet, aile olarak sıkıntınızı anlıyorum. Ama ablanız bir erişkin. Ona ve nişanlısına etki etmeniz pek de mümkün olmaz. Yapabilirseniz, olabilecek tek çözüm bir ilişki terapistine yönlendirmek olacaktır ablanızı ve nişanlınızı.

Kurabiyemsin, siz ölüp gittikten sonra kıymetli olsanız ne olur, olmasanız ne olur.
Önemli olan sizin kendi kıymetinizi anlamanız. Hayatınızın kontrolünü elinize almak için vakit geçirmeden bir uzman yardımı alın.

X