lütfeennn yardımmm

mstfayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
29
58
32
ARKADAŞLAR CİLDİM VÜCUDUMA GÖRE DAHA KOYU RENKTE. ESMERİM BU ŞEKİLDE RAHATSIZ HİSSEDİYORUM KENDİMİ MAKYAJ VS İLE AÇMAK İSTEMİYORUM. KALICI OLACAK BİTKİSEL CİLT BEYAZLATICI BİLİYOR MUSUNUZ???? DENEYEN UYGULAYAN SONUÇ ALAN VAR MI???? lütfen yardım :KK43:

ARKADAŞLAR CİLDİM VÜCUDUMA GÖRE DAHA KOYU RENKTE. ESMERİM BU ŞEKİLDE RAHATSIZ HİSSEDİYORUM KENDİMİ MAKYAJ VS İLE AÇMAK İSTEMİYORUM. KALICI OLACAK BİTKİSEL CİLT BEYAZLATICI BİLİYOR MUSUNUZ???? DENEYEN UYGULAYAN SONUÇ ALAN VAR MI???? lütfen yardım :KK43:
Pirinç suyu şekrrim araştır istetsrn

prinç ,print unu su karışımı,biraz zaman ister.
birde baharatçılarda arap kızı diye minik kremler var çok yağlı ama etkili önce cildin altında ki iltihapları dışa atıyor sivilce çıkıyor ama sonrasında pürüsüz bembeyaz bir cilt.

Teşekkürler daha önce de pirinç suyunu duymuştum ama denemedim bi kase pirincin suyunu alınca ne kadar süre onu kullanabiliyorum? sürekli yeni mi hazırlamam gerek?

bu arada yüzümde aşırı sivilceler çıktı siyah nokta falan :KK43: onları hallettikten sonra inşallah pirinç suyuna başlıycam..

pirinç suyu etkili mi bu şekilde ben de kullanmak istiyorum eğer etkiliyse kızlar ya :/

X