Saç Bakım Ürünleri Lush Çılgınlığı! :)

**********dikkat okuyun****************
Kızlar ben de LUSH ın doğal bir marka olmasına çok güveniyordum ve 1 yıldan beri ürünlerini kullanıyordum. Bugün göğüs kanserini tetikleyen paraben ile ilgili bir yazı okudum. ınterneti araştırın, parabene bakın. LUSH ın nemlendiricileri, tonikleri içindekileri okuduğunuzda hep paraben içeriyor. American Dream saç kremimde yokmuş allahtan, ama dediğim gibi %100 doğal filan değiller. Siz siz olun, içindekileri okumadan almayın.

güzel bi satış olmuş bu başlık :):)

ben lush'ta satışçı değilim canım, satışçıyım ama jant satıyoruz ilgileniyosan temin edeyim... sadece ürünlerinden memnun kaldığım için paylaşmak istedim bu başlığı açarak...

yoo olabilirsin de ben bireysel olarak seni kastetmedim ki zaten komple o markaya yönelik olduğu için ve tabi bir de ürünlerinden memnun kalmadığım için yazdım. yoksa mesleğine dikkat ederek yazmadım. alındıysan özür dilerim. jant nasıl iyi mi bari ? kullanmadığımız bişey kalmasın :)

konuyu ben açtım ya o bakımdan alındım hani... valla jant işi bayık tavsiye etmiyorum şahsen :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…