Saç Bakım Ürünleri Lush Çılgınlığı! :)

alsancakta a var sanırım;istanbul'un birkaç yerinde var..caım ben izmirliyim ama görev sebebiyle manisada ilçedeyiz..
arkadas sormuş kargo ücreti verdim ..

Alsancaktaki kapandı canım onun yerine agorada açtılar.
buarada ben de izmirliyim ve manisada çalışıyorum. ama hergün gidip geliyorum.

aa ozmn yarn gidp bakym gülsah035 sana numunelernide göndermşler nasıl numune isteği yapılıo ki ben sitesne girdm bunlamadm daha önce bi arkdşm bana düğün için pırıltılı bişiyini vermşti çok hoşma gitmişti ama ööle ürünleri oldğnu bilmydm =))

kızlar ben lush'un şampuanlarından acayip memnunum. özellikle saç rengini bir 2 ton açıp, saçı parlatan katı şampuanından =) 2 ay düzenli kullandım, saçlarımı koyu kestaneden açık kestane yaptı ve acayip parlaklaştırdı. anneminde saçı sarıdır, onunki de doğallaştı bu şampuan sayesinde =)

üstelik bi katı şampuanı annemle ikimiz 2 ayda hala bitiremedik. 17ye almıştım hala duruyor. verdiğim paraya değdi..

ben 5-6 tane aldım. isteyen olursa gönderebilirim..

sophronie canım ''önce-sonra'' diye resim koyabilir misin eğer imkanın varsa, çok merak ettim de ben de alacağım sanırım :eek:

kızlar ben lush'un şampuanlarından acayip memnunum. özellikle saç rengini bir 2 ton açıp, saçı parlatan katı şampuanından =) 2 ay düzenli kullandım, saçlarımı koyu kestaneden açık kestane yaptı ve acayip parlaklaştırdı. anneminde saçı sarıdır, onunki de doğallaştı bu şampuan sayesinde =)

üstelik bi katı şampuanı annemle ikimiz 2 ayda hala bitiremedik. 17ye almıştım hala duruyor. verdiğim paraya değdi..

ben 5-6 tane aldım. isteyen olursa gönderebilirim..

ben de katı şampuandan acaip memnunum ama seninki renk de açıyo demek, adı ne hangisi?

kızlar benim kullandığım ürünün adı lush the blonde. google'a yazarsanız çıkar bi bakın isterseniz :))

şu sitedeki yorumlara da bi göz atın:

Lush

yüzünü gösterme canım sadece saçının bir kısmını çeksen de olur arkadan falan

kargo parası fazla gibi geliyor basta ama 8 ürün gönderiyorlar;içinde cildinize uygun maske;şampuan;yüz temizleyici;nemlendirici gibi ürün çeşitleri oluyor..
yinede denemeden alabilirsiniz tabi;ben o kadar emin oldum ürünlerden..bana çok yaradı;sitenin forumlarındada kullanıcılar yorumlarını yazıyorlar..
kesinlikle tüm ürünleri tavsiye ediyorum..çok doğallar..

365 avm deymiş öğrendim ama bir de nasıl gidildiğini bilsem :)

rub rub adı ;valla iyi ki açmışsın allegra..özellikle saçlarıma nasıl mutlu oldum..arınıyorum resmen en bitkiselindenalkisalkisalkis
katı nemlendiriciyi nasıl kullanıyosun?

Gülşahçım aldım Rub duş jelini pek güzelmiş yaa vücudumdaki tüm ölü deri gitti resmen hem peelingi hem kokusu çok hoşmuş, teşekkürler tavsiye için! a.s.

X