Saç Bakım Ürünleri Lush Çılgınlığı! :)

gülşahcım sen siyah noktalar içim yangi kremi aldın ismini yazarmısın canım

kızlar lushun blonde katı şampuanını almak istiyorum ama boyalı saçlarımkullanmam uygun olurmu sizce?sonuç verırmı sızce boşuna almıs olmym

kızlar lushun blonde katı şampuanını almak istiyorum ama boyalı saçlarımkullanmam uygun olurmu sizce?sonuç verırmı sızce boşuna almıs olmym

ben de bu blonde ile ilgili bilgi istemiştim satıcı kızdan, boyalı saçlarda da kullanılıyor ama doğal renklerde olduğu kadar etkili olmuyor demişti canım.

teşekkür ederim canım.yanı doğal saçta örneğin 1 ayda sonuc alınıyosa boyalı saçta daha uzun sürede alınır doğrumu anlamısım yada hiç anlamamısmıyım acaba:-)

ya kızlar sizleri takip ediyorum ve bende lush ürünlerini merak ediyorum istanbul avrupa yakasında nerde vardır acaba bende gidip bi bakıyım

teşekkür ederim canım.yanı doğal saçta örneğin 1 ayda sonuc alınıyosa boyalı saçta daha uzun sürede alınır doğrumu anlamısım yada hiç anlamamısmıyım acaba:-)

doğal saçta 2-3 ton açılacaksa boyalı saçta 1 ton açılıyor bildiğim kadarıyla canım, belki süre olarak da farkediyordur... benim saçlar doğal, almaya niyetlendim dün ama satıcı kız almayın şimdi yazın daha etkili oluyor bu ürün dedi. yıkayıp güneşe çıkmak daha etkili oluyormuş ben yazın alıcam o yüzden.

Kızlar bi tavsiye verdiler Lush'taki artık kanka olduğum satıcı arkadaşlar, banyo balistiklerini (norlmalda küvette köpüklü banyo için kullanılan buram buram kokulu toplar) manikür pedikür suyuna atınca manikür-pedikür daha uzun süre gidiyormuş bir de o muhteşem koku ve yumuşatıcı etki ile manikür-pedikür süper keyifli oluyormuş. Hatta koku tüm kuaförü kaplıyor herkese nerden aldığınızı anlatmak zorunda kalabilirsiniz dediler. Benim kafama yattı aldım bir tane, haftaya manikür-pediküre gidince denicem. Etkisi ile ilgili sizleri de haberdar ederim a.s.

Kızlar bende lush abonesiyim ama cilt ürünlerini kullanıyorum. Şampuanını da mutlaka deneyeceğim.
Problemli bir cildim var katı yüz sabunu peeling ve taze maskesini kullanıyorum. Yıllarca pahalı ürünlerle boşuna zaman kaybettim bence piyasadaki en doğal ürünler lush ta. Body shoptan çok çok doğal.

Katı sabunlarını da mutlaka deneyin:)

kızlar bende burdaki yazılanları okuduktan sonra belki yüzlerce kez önünden geçip de adım atmadığım lush'a girdim... iyi ki girmişim valla ne kadar ilgililer ve bilgililer yani sırf satmak için ürün önermiolar... neyse işte bende ihtiyacıma göre peeling, göz kremi, duş jeli aldım yanına da şampuan testerı verdiler ama büyükçe bi boy... :) bakalım inşallah gerçekten faydasını görürüm.. umarım da body shop gibi çıkmaz ben ordan pek memnun kalmamıştım da... deneyimlerimi paylaşıcm sizinle yarından itibaren başlıorum kullanmaya...

sayfasında çoğu yorumda saçlarını çok zor taradıklarını yazmışlar kullananlar

ben de yazın almayı düşünüyorum ama saçımı kurutur diye tereddüt ediyorum
saç kremsiz kullanılmıyormuş... :/

gerçekten memnun kaldınız mı kızlar? memnun kaldıınız ürünler hangisiyse bende netten sipariş edeyim?

Ben hem dengeleyici özellikli karma şampuanını hem de dökülmeyi önleyici katı şampuanlarını kullandım. Gerçekten memnun kaldım. Tararken de hiç zorlanmadım. Dökülmeyi gerçekten önlüyor 3-4 yıkamada dökülmem azaldı. Kesinlikle tavsiye ediyorum bioxcine on basar:)

selam kızlar.ben lush ın bir sürü ürününü aldım.çoğundan memnun kaldım.özellikle dady-o menekşe kokulu şampuan çok iyi.çok yumuşatmıyo ama saçları parlak yapıyo.jasmine isimli saç maskesi süper yumuşacık yapıyo.ama eğer saçlarınız yıpranmışsa ve düzelmesi için acelenz varsa,bu tarz ürünler doğal olduğu için hemen etki gstermiyolar.içinde kimyasal olmadığı için hemen yumuşacık sağlıklı saçlara sahip olmak zor.bana kalırsa sabırla 6 ay 1 sene kullanmak lazım.ben sıkıldım sabredemedim bc bonacure e geri döndüm :KK43:

X