Gebeliğe Hazırlık lupus antikoagülan (LA1) yüksekliği olup hamile kalanlar veya etrafında tanıdığı olanlar bilgi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Seremserem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2018
377
363
Merhaba. 47 gün önce kürtaj olmuştum. Doktora gidip genetik test yaptirdik. Bugün sonuçlarım cıkmış ve LA1 değeri (lupus antikoagülan ) yüksek cıkmış. Internetten araştırdığım kadarıyla vücut savunması yanlış çalışıp iyi yararlı şeyleri de zararlı görüp savunmaya geçiyormuş. Bu rahatsızlığı etrafında olup hamile kalan veya kalmış olanlar varsa bilgi verebilir misiniz?

Perinatoloji uzmanıyla iletişime geçin tüp bebek merkezinde olursa bu daha iyi olur onlar bu tip konulara çok fazla hakimler
Soya yağı özünden yapılmış bir serum varmış tekrarlayan kayıplar için 15 günde bir yapılıyor bi araştırın isterseniz bana doktorum 2 kaybım sonrası her ihtimale karşı bunu önermişti (benim tüm testler temiz lupus dahil)3.gebelik oluşursa deneyeceğiz

Şu an acıbadem de bi prof. A gözüküyorum. Sonuçlanmasını bekledigimiz 1 test kaldı. Sonucu gelince doktorla görüşeceğiz. Ona bu durumdan bahsederim. Inşallah dusukleriniz sadece bebekten kaynaklı olmuştur ve en kısa zamanda sapasağlam bi gebeliginiz olur.

Gebe kaldınız mı acaba ? Ve ya herhangi birşey yapıldı mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…