Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

tatlısarışın aynen katılıyorum.emrah koç isimli şahıs bütün iletişim adreslerini değiştimiş.yapılan yerinn adresi numarası yok.birileri bilgilendirse insanları çok iyi olacak...

ben bunu yillarca arastirdim her yonuyle cunku ne Kadar istesemde riske atabilcegim bisey degil benim icim rahat gercekten gozle cok oynayanlar var onlarinki can sikintisi. ben Emrah beyle iletisime gectim butun bilgileri Verdi bunu yaptirmayi dusunenler ulasabilirler bana. ins yazin goruscem cunku Doktor suan amerikada operasyonlar ancak yazin basliyo.ben yazarim burdan tekrar

bize de verseniz şu iletişim bilgilerini süper olacak. birileri bişiler diyo sonra ortadan kayboluyo.hayat nihayetindeunutulabiliyo. lütfen iletyişim bilgilerini biliyorsanız paylaşın

burada da deneyler sonucunda elde edilen bilgiler var şiddetli baş ağrılarına sebep olmuş sanırım bilemedim pek.ingilizcesi iyi olan biri çevirirse mükemmelden daha iyi olucak

http://stromamedical.com/000_vig_user_files/site_uploaded/25158/glaucoma.pdf[/QUOT

Bilgi veren yok Melis çok emin konuşuyordu..

merhaba,
ben KKne yeni üye oldum. Almanyada yasadigim icin Türkcem noksan olabilir, klavyemdede türk harfleri yok bunu hos görmenizi diliyorum öncelikle.
Bu konu- yani lazer ile göz rengi degistirmek- benide ilgilendiriyor. Emrah bey göz hekimi degil ama bu tedavinin koordinatörü. Ben onunla irtibata gectim ve sorularimi cevapladi. Bu tedavi Tr de uygulaniyor. Ama astronomik bi ücrete :KK43:

Tedavi Amerikada icad edildigne ragmen orda henüz uygulanmakta degil. Lakin Ispanyolda bi göz hastanesindede uygulaniyor Hemde cok Uygun bi fiyata... Bende hem Emrah beyden hem de Dr. G.den (ispanyolda bu tedaviyi uygulayan göz hekimi) tedavi öncesi ve sonrasi resimler var. Emrah beyin gönderdigi resimler acikcasi cok daha hos ve dogal gözüküyor.

Bilmek istediginiz bisey varsa sorabilirsiniz tabi ki :)

merhaba,
ben KKne yeni üye oldum. Almanyada yasadigim icin Türkcem noksan olabilir, klavyemdede türk harfleri yok bunu hos görmenizi diliyorum öncelikle.
Bu konu- yani lazer ile göz rengi degistirmek- benide ilgilendiriyor. Emrah bey göz hekimi degil ama bu tedavinin koordinatörü. Ben onunla irtibata gectim ve sorularimi cevapladi. Bu tedavi Tr de uygulaniyor. Ama astronomik bi ücrete :KK43:

Tedavi Amerikada icad edildigne ragmen orda henüz uygulanmakta degil. Lakin Ispanyolda bi göz hastanesindede uygulaniyor Hemde cok Uygun bi fiyata... Bende hem Emrah beyden hem de Dr. G.den (ispanyolda bu tedaviyi uygulayan göz hekimi) tedavi öncesi ve sonrasi resimler var. Emrah beyin gönderdigi resimler acikcasi cok daha hos ve dogal gözüküyor.

Bilmek istediginiz bisey varsa sorabilirsiniz tabi ki :)

Lütfen bana özelden mesaj at . Atamıyorsan buradan emrah beye nasıl ulaşırım ya da İspanya da ki hastane hakkında bilgi ver lütfen . Benim iki gözüm farklı renkte benim için çok mühim .

merhaba bllackheartlilith,

sana özelden mesaj atmayi denedim ama basarili degildi maalesef. Yeni üye oldugum icin özel mesaj gönderemiyorum.
Sen bana ulasabilirmisin özel mesajla?

merhaba bllackheartlilith,

sana özelden mesaj atmayi denedim ama basarili degildi maalesef. Yeni üye oldugum icin özel mesaj gönderemiyorum.
Sen bana ulasabilirmisin özel mesajla?

Merhaba ;

Mesaj sayınız az olduğu için mesaj atamıyorsunuz . Rica etsem buradan bilgileri verseniz

merhaba cnm,

buna izinim varmi bilmiyorum ama ilgilenenleri bilgilendirmek istiyorum. Hep birileri bisey söylüyor sonra ortadan kayip oluyor...

Emrah beye bu mail adresinden ulasabilirsin: emrahkoch@gmail.com

Ispanyadakaki Hastenini ismi ise eyecos. Hastanenin Internet sitesine bu linkten ulasabilirsin www.eyecos.eu/en/

Bu ara: bu yöntem cok yeni ve riskleri olabilir. Lütfen arastirmadan tedavi olmayiniz.

Tedavin icin bol sanslar. Umarim hersey gönlünce olur.

X