Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Konuşan var mı Emrah Bey ile? fiyat belirlemiş mi ve ne zaman başlıyormuş bu ameliyata? kendi gözünde sorun yaşamış mı?

bu konuyu canlı tutalım da sonuçları yazsın yapanlar kızlar, merak ediyorum :KK31::KK51:

amelıyatla takılan ımplant ıyı değildi ama bunun resımlerıne baktım yapan doktor kendı gözunede yapmış vede dığer yapılanlar dunyada ıyı gözukuyodu umarım bır sorun çıkmazda ıstedıklerı göz rengıne kavuşurlar

amelıyatla takılan ımplant ıyı değildi ama bunun resımlerıne baktım yapan doktor kendı gözunede yapmış vede dığer yapılanlar dunyada ıyı gözukuyodu umarım bır sorun çıkmazda ıstedıklerı göz rengıne kavuşurlar

ben de gördüm resimleri, gayet güzel görünüyor :KK31:

fiyat 7000-8000 $ dolar arasi operasyonlar hazirandan itibaren basliyor. kendi gozunde bir sorun yasamamis.

Siz kendisi ile iletişime geçtiniz mi ?
Canlı canlı görsek Emrah beyi ya .

Millet gözüne dövme bile yaptırıyor :/ bunlara nazaran lumineyes daha risksiz geliyor bana .

İzleyin .
tattoo of an eye - YouTube

Siz kendisi ile iletişime geçtiniz mi ?
Canlı canlı görsek Emrah beyi ya .

Millet gözüne dövme bile yaptırıyor :/ bunlara nazaran lumineyes daha risksiz geliyor bana .

İzleyin .
tattoo of an eye - YouTube

ben bunu yillarca arastirdim her yonuyle cunku ne Kadar istesemde riske atabilcegim bisey degil benim icim rahat gercekten gozle cok oynayanlar var onlarinki can sikintisi. ben Emrah beyle iletisime gectim butun bilgileri Verdi bunu yaptirmayi dusunenler ulasabilirler bana. ins yazin goruscem cunku Doktor suan amerikada operasyonlar ancak yazin basliyo.ben yazarim burdan tekrar

merhaba arkadaşlar. Ben de kesin düşünüyorum yaptırmayı bu sene.. Doktorla iletişime geçebiliğim bi numara var mı? Nasıl ulaşabilirim... Bilgilendirebilecek arkadaşlar diclee_35@hotmail.com buraya yazabilirler mi özel mesaj yollayamıyorum maalesef.

ben bunu yillarca arastirdim her yonuyle cunku ne Kadar istesemde riske atabilcegim bisey degil benim icim rahat gercekten gozle cok oynayanlar var onlarinki can sikintisi. ben Emrah beyle iletisime gectim butun bilgileri Verdi bunu yaptirmayi dusunenler ulasabilirler bana. ins yazin goruscem cunku Doktor suan amerikada operasyonlar ancak yazin basliyo.ben yazarim burdan tekrar

tatlım bende özelden mesaj atamıyorum lütfen doktorun iletişim bilgilerini bana maille yollayabilirmisin lütfen ugrastirmabeni@windowslive.com

Kızlar Emrah Bey numarasını değiştirmiş ameliyatlarla ilgilenen doktor şuanda Amerikada'ymış.Yazın dönücekmiş yazın başlayacakmış ameliyatlar.

Bu arada yeni nosu ben de var,yazın ameliyat düşünenler varsa mail atabilir.

yaa canım bana da hastanenin adresini doktorun adını ve nosunu verebilirmisin bende yaptırmak istiyorum :) şimdiden cok teşekkürler :) gokturkberka@hotmail.com

emrah bey numarasın değiştirmiş.mail adresindende ulaşamadım.ne olur arkadaşlar numarası varsa bana mesajla yazın=((

Türkiyede yapıldığını okuyorum ama nerede kim yapıyor kimse tam bilgi vermiyor olan varmı yorum yapan yok emrah koç diye birinden bahsediliyo ama oda ortada iletişim bilgileriyle yok ?
bu konuda çoğu kişi meraklanıyor eminim bilgisi olan bilgilendirse keşke...

X