Göz Makyajı Lumigan

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

amon-ra

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
267
12
Arkadaşlar birkaç aydır lumigan kullanan biri olarak söyleyebilirim ki lumigan gerçekten işe yarıyor,zamanında badem yağı ve kirpik yağı kullanan bir insan olarak sonucu bu kadar çabuk alacağımı zannetmiyordum:KK52: tek yapmanız gereken düzenli kullanmak ve göze kaçırmamak...1 aydan sonra etkisini görmeye başlıyosunuz,kirpikler uzuyor ve yeni kirpik kökleri oluşuyor...kötü yanı ise dikkat etmezseniz göz çevreniz kızarıyor ,göz tansiyonu ilacı olduğu için göz içine kaçırmamanız lazım ve bıraktığınız zaman kirpikleriniz dökülebiliyor(bu en kötüsü bence)...ama bence sonuçlara değer bu yüzden ben 2. kutuyu kullanıyorum,ilacın fiyatı ise 30 tl...

Bende kullandım birkaç ay önce ama dökülüp tekrar o minik kirpiklerim kaldı geriye. Sürekli kullanmak gerek ama zararları çok ben bir daha kullanmayı düşünmüyorum. Konun kapatılır büyük ihtimalle benimde öyle olmuştu.
Ama çok uzatıyor kıvırıyor. Çok fenaydı. :KK1:

Bende kullandım birkaç ay önce ama dökülüp tekrar o minik kirpiklerim kaldı geriye. Sürekli kullanmak gerek ama zararları çok ben bir daha kullanmayı düşünmüyorum. Konun kapatılır büyük ihtimalle benimde öyle olmuştu.
Ama çok uzatıyor kıvırıyor. Çok fenaydı. :KK1:

aaa niye?reklama mı giriyor anlamadım:26:

sırf kirpik uzatmak için ilaç kullanmak çok saçma bişey
üstelik kullanımı kesince eski hale geri dönüyor

İlaç ismi önermek forum içerisinde yasaktır.
Bu sebeple konu kapatılmıştır.

X