Lucrin depot 3 75 kullananlar bir bakabilirsiniz lütfen

Serifelevent

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2022
31
12
41
Kızlar mrb benim bi sorum olacakta eger bilen varsa lütfen yazsın bana aralık ve ocak 20 de iki kere lucrin depot 3 75 vuruldu çikolata kisti baskılamak için mart 14 deyiz hala adet olmadım benim gibi olan varmı sıcak basmasıda cabası

Cikolata kistim var tup bebek uzun protokolde kullandim lucrini kisti baskilamak icin ancak benim adetimi bir iki gun disinda etkilemedi. Ama ben Farkli kullandim yani ust uste her gun yaptim belki 10 gun hatirlayamiyorum suan

Cikolata kistim var tup bebek uzun protokolde kullandim lucrini kisti baskilamak icin ancak benim adetimi bir iki gun disinda etkilemedi. Ama ben Farkli kullandim yani ust uste her gun yaptim belki 10 gun hatirlayamiyorum suan
Benimkide tup bebek için ikinci vurulduktan sonra östrojen hormonu nada başlandı tam transfer yapılacaktıki ilk sezeryan yerimde kese oluşmuş kan dolmuş içine tutmazmış bebek hop iptal edildi adet ol gel alalım keseyi dediler şimdide tövbe olamıyorum nasıl ateş basıyor anlatamam

Doktora danistin mi bunu belki adet olman icin bisey verir

Ben de yumurta toplama isleminden sonra lucrin depot vuruldum. Onunuzdeki ay bidaha vurulcam. Sonra transfer yapilcak. Benim de 3,5 cm cikolata kistim var, onu baskilamak icin verdi dr lucrini. Benimde igne olduktan sonra sirtimda, sol kasigimda agrilar basladi. Bugun igneden sonra ki 10. Gun , sicak basiyor, cok halsizim, carpintim var. Bu yan etkileri yasayan var mi?

Mrb olmazmı ben varım benimde tüp bebek tedavisi için iki kere ayda bir vuruldum baskılamak için yumurtalık kistini Allahım bu igneyi düşmanıma vermesin o nasıl bir yangınlık her beş dakikaya bir ateş basıyor his bozuklugu cabası çok xor en son iğnemi ocak 20 de vuruldum bak mart 25 oldu hala adet olamadım olsam buseferde kese çıkmış kan dolu onu alacaklar iptal edildi şimdilik tadavi adeti bekliyom olamıyo da

Cok gecmis olsun. Valla benim de sırt agrim var siddetli. Bu igneden sonra oldu, ama ignenin yan etkisimi bilemiyorum. Ne yapcagimi sasirdim. Yarin da devam ederse dr u ariycam.

Cok gecmis olsun. Valla benim de sırt agrim var siddetli. Bu igneden sonra oldu, ama ignenin yan etkisimi bilemiyorum. Ne yapcagimi sasirdim. Yarin da devam ederse dr u ariycam.
Sizede geçmiş olsun valla hatırlamıyorum sırt agrısını sıcak bastıgı için üstümü sürekli açıyorum ince giyiniyorum onlardanda agrı olabilir

Naptın lotusa nasıl oldun merak ettim ateş basması benim geçti 18 martta şükür adetimde oldu 10 nisanda ama varya tövbe ölecem sandım bu iğne varya ne beter bişeymiş

Canım merhaba sonucun ne oldu acaba bende de 3.5 cm var lucrin vuruldum

Canım merhaba sonucun ne oldu acaba bende de 3.5 cm var lucrin vuruldum
Mrb hülyacın vallahi ben iki tane lucrin vuruldum iki ay tam transfer zamanında sezeryan yerim yırtılmuış içten kese olmuş kan dolmuş içine ameliyat oldum haydi iptal oldu iki ay sonra tektat lucrin vuruldum 10 gün once şimdilik iyiyim ama kasık agrım var temmuz 13 te ikinciyi vuracaklar süreç vurdukları gün başlar vitaminler folik felan 20 gün sonrasında transfer yapılır

Cok normal adet olmamanız, gecıcı menapoz ıgnesı bu biliyorsunuz, ıgne etkısı gecınce olursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…