Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Loreal True Match Minerals Pudra (Fırçalı)

Ben de kullanıyorum ancak fırçası gerçekten çok sert.yüZümü acıttı.ama yüzde doğal bir görünüm yaratıyor.yağlı değil ve parlatmıyor yüzü.yine de fırçası yüzünden bi daha kullanamayacağım

arkadaşlar ben bugun aldırdım anneme w4 numarasını....

ama nasıl kullanacagımı bılemedım calkalayınca fırcayamı gelıo ne oluyo pek anlamadım:S

aynı şekilde allıgıda??

kızlar oriflame in mineralli pudrası mı yoksa loreal true match mı iyidir sizce? oriflame pudrasını deneme imkanı olmadığı için baya kararsız kaldım kullanan var mı? yağlı ve gözenekli cildim hangisi daha iyi olur acaba?

Ben Oriflame mineralli pudar kullanıyorum tavsiye ederim.
Benim de cildim yağlı ve gözenekler belirgin.:1no2:
Loreal'i denemedim ama...

Ben Oriflame mineralli pudar kullanıyorum tavsiye ederim.
Benim de cildim yağlı ve gözenekler belirgin.:1no2:
Loreal'i denemedim ama...

canım gözeneklerin görünümünü hafifletiyor mu oriflame in pudrası? nedir gözenekden çektiğimiz ya ne yaptısam geçmiyor senağlama

canım gözeneklerin görünümünü hafifletiyor mu oriflame in pudrası? nedir gözenekden çektiğimiz ya ne yaptısam geçmiyor senağlama

Sorma canım ne yapsan gözeneklerin çaresi yok.:1no2:
Parlamayı engellediği için az da olsa engelliyor gözeneklerin görünümünügamyoncuiremsu

ben kullanıyorum memnunum, fondötene benzer bir yapısı var benim cildimde hafif kızarıklıklar ve sivilceler var güzel kapatıyor. yalnız altına iyice nemlendirici sürmezsem pul pul oluyor bazen sanırım benim cilt yapımdan kaynaklanıyor. bir de kendi fırçası ve kabında kullanamıyorum çok küçük geliyor o yüzden kullanacağım kadarını başka bir yere aktarıp kendi pudra fırçamla sürüyorum.

aynen bu ürün benimde hoşuma gitmedi inglot fondoten yada purda deniycektim yokmuş orda bunu merak ettim orda iyi gibi durdu ama yok değmez o paraya sinir oldum sonra kendime kafamda 2 marka vardı bulamadım bunu aldım ama özel günlerde kullanmam

ben kullandım canım true match in pudrasını. harika bişey. benim cildim yağlıdır ve dönem dönem sivilce çıkartırım ama hiçbir zararını görmedim. o kadar doğalki kendi tenin gibi ya inanılmaz bişey bence verdiğiniz her kuruşa değecektir.

ben kullandim ama memnun kalmadim cok mat duruyordu bende ama benim cildim kuru bir cilt onunda etkisi varmidir bilemem ././.

ben kullanıyorum çokda güzel kapatıyor çokda doğal duruyor w5 ini kullanıyorum ben tenıme en uygun olanı ozemuszemus
süper bir ürün tavsiye ederim.

max factor kullanıyordum. mineralli deneyim diye bu üründen aldım. bin pişman oldum. hiç iyi kapatmıyor. kapatsın diye bol bol sürünce de iyi dağıtılmıyor pudra. çok çabuk uçuyor ve ve leke leke yapıyor insanın yüzünü.. dudak kenarlarım leke leke oluyor. tavsiye etmiyorum..

ben max factor'ün minerallisini kullandım, loreale de baktım ikisi de aynıydı zaten. renk tonları çok az benim cildime uygununu bulamadım aldığım koyu durdu. Kapatıcı değil, belki biraz koyu renk olduğundan bazı kusurları kapatabilir. Hafif ışıltı veriyor bu güzel bişey, ama ben de sivilce yapmıştı, benim cildim hassastır gerçi. Ben sevmedim hiç pudra gibi falan değil. Ama esmerlere yakışabilir.

ben lorealın mıneralını kullandıyordum bı suredır.cıldın duzelmıs ne surdun hep bunu kullan dıyenler oldu.hatta benden sonra bu pudradan almıslar.fakat cıldımde genişlemiş gözeneklerım çok o yuzden kapamadıgından guzel durmuyor gözenekler daha ön plana çıkıyor.bırde suan cıldım sıvılcelerden kötu durumda suan kapatıcılıgı yeterlı gelmıyor.yanlız cıldım de yaglıdır ve bıkaç saat sonra cıldımden uçuyordu.ne yazıkkı ılk surdugum ankı gıbı kalmıyor ve saatler sonra cıldımın kuru pul pul oldugnu farkedıyordum. genel anlamda kapatıcılıgı guzel.. cıldım duzelırse kullanmaya devam edebılırım genede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…