Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Loreal True Match Minerals Pudra (Fırçalı)

ben aldım ama beğenmedim..
birkez sürdüm öylece duruypr kenarda..
ben normalde pudra yada fontoten kullanmam acaba o yüzden mi rmemnun kalmadım bilmiyorum ama rahatsız ettiş beni..
cildime zararı olup olmadığı konusunda birşey söyleyemicem çünkü sadece bir kez kullandım..

ben de bugün aldım arkadaşlar çok beğendim. üstelik 25 liraya aldım.watsonsda indirim vardı.
id minerals a da bakmıştım 82 gibi bişey demişlerdi fiyatına ama onu hiç beğenmedim. maske gibi durmuştu yüzümde ve hiç de kapatmadı.
ama bunu beğendim akneli bi cildim var, çok güzel kapattı. normalde pudra hiç kapatmaz benim sivilcelerimi ama bunu beğendim. ve belli olmuyo. yarın gidip allığını da alıcam. son günüymüş de indirimin:icecream:

2 kez kullandım ve bir kenarda duruyor maalesef hiç begenmedim kapatıcılıgı güzel evet ama yüzde duruşu çok yapay makyaj yaptıgınız 10 metre öteden farkediliyo makyajda doğallıgı sevdigim için benim ürünüm değil kendisi mirmirmirmir gerçi hala benm pudram işte buuu diyecegim pudrayı bulmuş değilim malesef ama bu denediklerim içinde en kötü olanlardan biriydi hele o fırçası yokmu halı fırçası gibi semsert yüzümdeki derileri pul pul döktü :tomato: unutmadannnn kesinlikleee beyaz tenlere göre değilll en açık rengi bile kahverengi kirli bir görüntü veriyo yüze belki daha koyu tende güzel durabilir

Son düzenleyen: Moderatör:

çok şaşırdım gerçekten.benim tenim çok açık, en açığını aldım o yüzden.çok doğal durdu bende. herkeste farklı oluyor, bir makyaj malzemesini herkes çok kötü demedikçe deneyip kendi cildinde görmek en iyisi. herkes id bare mineralstan çok memnun ben de onu hiç beğenmedim.

evet cnm ya rengi bana da hiçuymadı..
kahverengimsi duruyor..
bronz yaptı beni..
boynumla yüzüm arasında renk farkı ortaya çıktı resmen..
bende hiç beğenmedim öylece duruyor kenarda:tomato:

elbette öyle denemek gerekir tabiki tenlerin alt tonları çok önemli çünkü pembe alt tonlumu bej mi yoksa nötr mu oldugu çok önemli alt tonun tutmus demekki sende doğal durduysa ama referans için söliyim ben aşırı beyazım bejlik yada pembelik yok nötr um bu yüzden bana uymadı malesef nötr die iddia ettikleri n serisinide denedim ama o daha bir fiyaskoydu yüzünüzde denettirmeden almayın acelem oldugu için deneyememiştim duydugum ii yorumlar üzerine çok merak ettigim için almıştım ama maalesef bende işe yaramadı :1no2: parlaa cnm sanırım seninde cildin benimki gibi kendi rengime uyan bi pudra ben tr de zaten hiç bulamıyorum benneyaptımki shisedo kullandım bir ara ama oda durdukça koyulaşıodu suratımda dior kullandım onunda kapatıcılıgını pek sevmedim lancome çok agır geldi sivilce yaptıayrıca oda koyulaştı mirmirmirmir yeni hedefim clinique bakalım deneme tahtasına döndüm en açık rengi baya açıkmış öle dediler inş aradıgım pudradır kendisi :roflol:

clinique'in de mineral pudrası var. almost powder adı. geçen gün baktım ona da kapatıcılığı iyi gibiydi ve dediğin gibi açıktı baya.umarım aradığın pudrayı bulursun :icecream:

umarım hayatımın pudrası kendisidir :Saruboceq: arkadaşım almış onda denedim ama onunki koyu rengiydi tabi gayet güzel kapattı çok hoş durdu yüzümde 3 nosunu almış o yazın bronz bir görünüm için kullanabilir beyaz tenlilerde benim tenime uyacak olan 1 nosu sanırım en kısa zaman gidip deniycem :1rolleyes:

denedikten sonra bizi de bilgilendir canım.:1rolleyes:

bende w1 rengini kullanıyorum iyi bir ürün ama ben daha yumusak bir ürün arıyordum vede daha beyaz.

ya bende de biraz belli oluyo sanki, biraz daha açığını bulmam lazım galiba benneyaptımki arkadaşım belli olmuyo diyo ama sevgilim çok belli olduğunu söyledi kaydirigubbakcemile3 punk_chick haklısın galiba beyaz tenlilere göre değil bu :1no2: ben akşam almıştım ve hep akşam sürmüştüm, farkedemedim tabi.akıl işte bendeki kaydirigubbakcemile3

evet malesef lorealin beyaz tenlilere göre ürünleri ülkemizde pek bulunmuyor sanki afrika ülkesiyiz de herkes esmermiş gibi keza max factor falan da öyle fisfisfis ben aradıgım rengi clinique de buldum almost powder 01 ve 02 renkleri bana uydu yazın 2 kısın 1 kullanabilirim ama sadce denedim almadım henüz çünkü bu aralar cildim tedaviden dolayı aşırı kuruyor la princesse cim biliyor sürdügüm kremlerden dolayı a.s. bu yüzden pudramsı durdu yüzümde pütür pütür oldu aslında cildim yaglıdır ama suan tedavide oldugum için böle durduguna eminim tedavim biter bitmez gidip birkez daha deneyip alırım sanırım tedavim bitene kdr likit ve su bazlı ürünler tercih edeceğim :1rolleyes: son olarak karma ve yaglı ciltlere tavsie ediyorum ama kuru ciltlerin almost powder dan memnun kalacagını pek sanmıyorum :icecream:

canım tedavi süresince sadece mineral ürünler kullannnn:1no2: ben de baktım clinique almost powdera uydu bana da, ondan alıcam galiba. nemlendirici kullanınca öyle durmuyor cnm. bi de eczacı bi pudra gösterdi bana tedavi ediyomuş sivilceleri,kurutuyomuş.adını hatırlamıyorum tam,yeni çıktı dedi ama 60 lira pahalı geldi biraz.clinique'e daha fazla güvendim nedense. çok kararsızım fisfisfis

haklısın cnm nemlendiricimi deiştirince de denemeye giderim bi ama yine aynı durursa alamam heralde çünkü toz pudra formunda olanlar geçrkten kötü görünüyolar yüzümde gerçi body shop fond. likit oldugu halde leke leke durdu :1no2: aslında bu dönemde hiç makyaj yapmamak en güzeli ama kızarıklıklar var işte çok belli

canım biran önce kurtuluruz inşallah rahat rahat yaparız istedigimizi :teselli:

ben kullandım bu üründen ama çok beyaz olmama rağmen ve kış olmasına rağmen renkler ilgili bi sorun yaşamadım. bu ürün pudra gibi ama aslında fondoten yani toz fondoten diyebiliriz. bana kalırsa fondöten olduğu için kapatıcılığı bir harika ben en çok kapatıcılığından memnun kaldım.hemde matlığı da güzel.ama çok uçuşuyor. 1/4ü havaya gitmiştir kutunun. ayrıca lavaboya falan üfürünce yapışıyor ovmadan çıkmıyor. makyaj tazelerken siyah bluzunuza falan gelirse eyvah ki eyvah. ben beğendim ama bu özelliği yüzünden almadım bi daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…