Saç Bakım Ürünleri Loreal gece serumu harika :)

SELAM ARKADAŞLAR BENDE LOREAL RE-NUTRITION GÜNDÜZ BAKIMINI ALDIM KULLANAN VARMI? BİDE NASIL KULLANIYORSUNUZ ÜZERİNDE KULLANIMI YAZMIYOR.BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM.....bilmiyorumkismile

arkadaşlar benim saçlarım uzun kestirmeyide düşünmüyorum ama yakın bi zamanda boyattım bu yüzden çok kırıldı uçları falan sanki gittikçede yıpranıyo daha fazla yıpranmadan bi çaresini bulmam gerekkk bide balsam kullanmayı düşünüyorum serum + balsam aynı anda kullanabilirmiyim sizce?

bende bunu kullanıyorum çok memnunum o kadar saçımı düzleştirsemde çok kırık yok saçımda bu kremin etkisi olduğunu düşünüyorum hem yumuşak yapıyor hemde parlaklık veriyo

ben de kullandım o üründen, güzel bir ürün yalnız tabi kırılmış ve yıpranmış saçları geri getirmek mümkün değil. ancak sağlıklıyken alınan tedbirler işe yarıyor.

haklısın canım..
ben de kestirdim yanık ve kırıkları..şimdi uyguluyorum,daha iyi sonuç alıyorum..benimki gece olanı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…