Aile Planlaması Lokal anestezi ile spiral taktıran var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

cinarin_annesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2014
22
36
Merhaba arkadaşlar;

Yeni doğum yaptım. Spiral taktırmak istiyorum fakat vajinal kontrolde bile sabit duramıyorken spiral taktırırken durabilmem mümkün değil.

Şimdi lokal anestezi ile taktırmak istiyorum. Daha önce taktıran var mı? İstanbul'da hangi hastaneler bu işlemi yapıyor?

bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Canm bende yeni dogum yaptim..1 ay sonra kontrole cagirdi dr um.2 gun once gittim ve spiral taktirdm.hic acimadi sadece biraz kasildim o kadar.eger normal dogum yaptiysan bu dogumun yaninda sinek isirigi gibi birsey..hic korkmana gerek yok.eger canim tatli diyorsan taktirmadan bir saat once 2 buscopan al karin agrisi icin.

Canm bende yeni dogum yaptim..1 ay sonra kontrole cagirdi dr um.2 gun once gittim ve spiral taktirdm.hic acimadi sadece biraz kasildim o kadar.eger normal dogum yaptiysan bu dogumun yaninda sinek isirigi gibi birsey..hic korkmana gerek yok.eger canim tatli diyorsan taktirmadan bir saat once 2 buscopan al karin agrisi icin.

Çok teşekkür ederim. epedural doğum yaptım. Deneyeceğiz artık..

X