Lohusalık yardımmm kızlar

_anneadayi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2022
124
31
31
Kızlar yeni sezeryan oldum hastaneden eve geldik, sezeryandan sonra mide bulantısı, kusma şikayeti olan var mı. Nasıl geçiyor.Yediklerimi kusuyorum. Hastaneden çıkmadan doktor tahlil yaptı temiz çıkmıştı

Dünkü tahlillerimde crp, alt, ast değerlerim yüksek çıkmış. Sezeryanın da etkisiyle bu değerler yükselebiliyormuş ama dahiliye doktoru iğne ve antibiyotik yazdı.

Dünkü tahlillerimde crp, alt, ast değerlerim yüksek çıkmış. Sezeryanın da etkisiyle bu değerler yükselebiliyormuş ama dahiliye doktoru iğne ve antibiyotik yazdı.
Merhaba güzel anne ben de sezeryanla doğum yaptım. 3 ay sonra sizin gibi şikayetlerim başladı. Önemsemedim geçer dedim. Bebeğim 6 aylıkken hastaneye yatış yaptım yüksek crp alt ast ggt değerleri ile. Meğer safra kesesinde taş varmış kanala düşmüş pankreas iltihaplanması olmuş. Safra kesesi de iltihaplanmış. Yani baya uzun bir tedavi süreci geçirdim üzerine açık safra kesesi ameliyatı oldum. Siz de bi ultrasonla safra kesesi karaciğer falan baktırın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…