Lohusa sendromu

Leylamirza

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
8
2
32
Selam arkadaslar dogumdan sonra psikolojim cok bozuldu panik atagim cok kotulesti surekli atak geciriyorum surekli bir olum korkusu yasiyorum benim gibi olan var mi??

O dönemde ruhsal bozukluklar oluyo hem fiziksel hem ruhsal yipraniyo yoruluyo kadın

O dönemde ruhsal bozukluklar oluyo hem fiziksel hem ruhsal yipraniyo yoruluyo kadın
Evet dogumum beklenmedik bir sekilde baska sehire sevk edilmemle oldu ustune eve donmemle panik atagm kötüleşti surekli kötü. Seyler dusunmeye basladm simdide siddetli aglama krizlerine giriyorm napqcgmi sasrdm:KK43:

Geçecek balım kendini başka şeylere ver aklını başka yerlere ver bi uğraş olsun elinde gerçi bebek var zaten ama aklını başka yerlere vermeye calis

Geçecek balım kendini başka şeylere ver aklını başka yerlere ver bi uğraş olsun elinde gerçi bebek var zaten ama aklını başka yerlere vermeye calis
doğum sonrası mide bulantısı yasıyorum içimde huzursuzluk oluyor sanki hiç bişeyden tat alamıyorum sanki hissizleştim acaba bu durum normal mi ne yapmam gerekir

Muhakkak doktora gidin. Panik atak sıradan bir loğusa dönemi özelliği gibi gelmedi bana. Kendinizi yalnız mı hissediyorsunuz acaba? Doktora bir sebeple gidemiyorsanız sohbet edecek bir arkadaş geçici bir çözüm olabilir. Vücudunuz büyük bir deneyim yaşadı ve dünyaya bir can getirdiniz, kendinizle gurur duymayı deneyin. Olumsuz düşünceler yerine olumlu olanlara odaklanmaya çalışmak bile kendinizi iyi hissettirebilir.

Cok şükür suan daha iyiyim uykumu aldıkca dahada iyi hissetmeye basladım cok şükür ama yine arada uykusuz kalınca pek iştahım olmuyo ama kimi zamanda artıyo değişik ☺️

X