Makyaj Ürünleri Logona organik makyaj malzemesi kullanan var mi aranizda?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

burcukutlu

anne, eş, çocuk, kardeş..
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
3.407
26
42
Gecenelrde ekolojik pazarda bayan yuzume deneme amacli yapti makyaj, benim cildimde gozlerimde cok hassastir, hatta alerjim vardir her sey kullanamam. ama bunlar iyi geldi, gozlerim yasarmadi. :sm_cool: mineral makyaj malzemelerinden daha uygun fiyatlari hem de hemen hemen ayni iceriklere sahipler hatta bu daha dogal. Hic kullanan var mi aranizda? tesekkurler..

hiç duymamıştım bu markayı, nereden temin edebilirim. alerjik gözler için tavsiye edebileceğiniz başka ürünler v ar mı

Dediğiniz markayı biliyorum ama hiç denemedim, hangi sertifikası var onu anlayamadım internette? Arkadaşlar ben buldum bir makyaj markası, benim de gözlerim çok allerjik hiç bir şey kullanamıyordum. Zuii diye bir avustralya markası, sadece çiçek yaprakları ve özleri ile üretilmiş. usda organic sertifikası olması açıkçası beni cezbetti, amerikada yaşayan kuzenimden biliyorum en güvenilir sertifika olduğunu, artık orada tuvalet kağıtları bile usda organikmiş :). Caddebostana yakın olanlar bir baksın derim Saru organik mağazasında satılıyor. maskaraları bile mis gibi gül kokuyor.

Nereden bulabilirim ki acaba gitti gidiyor a vs düşmüşmüdür . Veyahut G.Antep'te bulabilir miyim. Sanmıyorum ama ...

ben makyaj temizleme yağını kullanmıstım, basta iyi gibiydi ama gözlerimde yağ bezeleri yaptı sonra. şimdi de gitmiyor o minik bezeler.

X