ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

2 gündür başladım ama sahurda 1 büyük bardak içiyorum işe yarar mı bilmem
Vücudum alışmasın sonra etki etmez ramazandan sonraya mı bıraksam
Her zaman için diyordu ibrahim saracoglu canım bendede iyi yaramişti tekrar alıcam bende ramazandan sonraya

20190515_163154.jpg

Kizlar bizim duzen iyice gariplesti. Sabah 5e kadar ayaktayiz kizla. Oglen 2 3 e kadar uyuyoruz birlikte. Onun icin bu saatlerden once gelemiyorum :KK51:

Bi de evin icinde nasi becerdiysem hastalandim. Bogazim sis su an. Tam yolculuk hazirlik oncesi cok guzel oldu gercekten. Kendimi tebrik ediyorum.:olamaz:

2269095

Bu da tartim. Kiyafetlerle tam 1 kilo fazlayim aslinda. Saha disi kalmamak icin ne var ne yok cikardim oyle tartildim. Kabul etmezseniz de sorun yok. Durust olayim da ben:KK48:
Haftaya kiyafetlerle bu kilonun altinda olmam lazim. Kendi bacagima sıktım aslinda

Eki Görüntüle 2269095

Bu da tartim. Kiyafetlerle tam 1 kilo fazlayim aslinda. Saha disi kalmamak icin ne var ne yok cikardim oyle tartildim. Kabul etmezseniz de sorun yok. Durust olayim da ben:KK48:
Haftaya kiyafetlerle bu kilonun altinda olmam lazim. Kendi bacagima sıktım aslinda
Cok iyi eksi gelde nasıl gelirsen gel 😂

Kizlar bizim duzen iyice gariplesti. Sabah 5e kadar ayaktayiz kizla. Oglen 2 3 e kadar uyuyoruz birlikte. Onun icin bu saatlerden once gelemiyorum :KK51:

Bi de evin icinde nasi becerdiysem hastalandim. Bogazim sis su an. Tam yolculuk hazirlik oncesi cok guzel oldu gercekten. Kendimi tebrik ediyorum.:olamaz:
Zaten hep evde olunur hastalık oksijen de lazım geçmiş olsun inşallah ilerlemez

Ben sezon sonunda diyete başladım tekrar 62ye çıkmıştım ve tilya çayı haftada 3 kilo verdirdi bu yeni sezonda ilk haftamız ama benim kendi hesabımda 3.haftam ve 4.5 kilo gitti. 1 haftadır direnç vardı onu kırdım ve 57leri gördüm bu sezonda da 4 haftada kasmadan 54.5 hedefim ramazanda geç iftar olduğu için zor veriyorum.
İnşallah hedeflerimize ulaşırız sizin sezonluk hedefiniz kaç
Guzel hallettin vala hemen. Tebrik ederim canim.:KK9:

Benim sezon sonu hedefim 63 olsun bakalim ulasabilcem mi.

Eki Görüntüle 2269095

Ama bence zaten kiyafetsiz tartılmasın canım en dogru sonuc o :))

X