ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Owww bende sadece nane ve zencefil var 😂😂😂 aklımda bulunsun acı kavun sinameki limon otu yazdım hafızaya
Daha ne istiyorsun yogurda kat ye . En iyisi. :rapci:

Yok be tatli diye dedim yoksa kahve candir
Senin mocha benim bildiğimden değilmi
Çikolata veya şurubu oluyo krema oluyo
Kalori bakımından zararlı
Surubu degil iste , cikolata ve kahve oluyor. :dondurma:

Ben gidip kahve yapayım koca kişisi işe gidecek gitmeden kahve keyfi yapalım gelirim yine kızlar 😘😘😘😘😘
Afiyet olsun . Ben de isterim az sekerli. :KK70:

Ulann Carsamba tartisi bizi ne hallere dusurdun. Yemek yemedim bugun. :confused:

Yok be o kadar da degil. %30 koymuslar.

Bitince almam artik. 20 lik paket yazdan beri duruyor. :confused:

Sinamekini tek basina onermem sarellam.

Kabizlik sorunu icin alternatif yontemleri dene.

Bugun aralarda 2 tane incir yedim ondan once kayısı yiyodum ama hic iyi gelmedi bisey icmeyede korkuyorum is yerinde yeri geliyo 4 saat yanlız kalıyoruz wc ye gidemem vallahi ondan korkuma su bile icemiyorum o gün :KK34:

Bugun aralarda 2 tane incir yedim ondan once kayısı yiyodum ama hic iyi gelmedi bisey icmeyede korkuyorum is yerinde yeri geliyo 4 saat yanlız kalıyoruz wc ye gidemem vallahi ondan korkuma su bile icemiyorum o gün :KK34:
Ben incir, kaysi ve hurma yiyemiyorum. Insulin direncin varsa ters tepebilir.

Eee aksam yiyebilirsin.

Denk gelmiyoruz degil. Denk getirmiyoruz. :KK70:

Kimseee yokk cikayim ben olmuyor. Az biraz bekleyeceksin. :KK70:

Bakinirım ben artık bi de ben su ara ders falanda calisıyorum molalarımda o yuzden is yerinde girmiyorum nisanda acıkögretim sınavı var liseyi açıktan okuyorum onun ders videolarını izliyorum gecen sınavda cok guzel puan aldm insallah bu da oyle olur

Bakinirım ben artık bi de ben su ara ders falanda calisıyorum molalarımda o yuzden is yerinde girmiyorum nisanda acıkögretim sınavı var liseyi açıktan okuyorum onun ders videolarını izliyorum gecen sınavda cok guzel puan aldm insallah bu da oyle olur
Dersini calis tabi ki. Basarilar. Umarim guzel puan alirsin yine. :KK50:

Haftada 100 mesaj yazsan yeter. Bir gununu buraya harca. :KK70:

Bi olçusu var mı karısımın abartmıyım ben :KK70:
Bir kepce. :KK70:

Birer tatli kasigi (zencefil + zerdecal+ tarcin)

Bir kase yogurt.

X