Liposuction

canım bu işlem vucüttaki tüm bölgelere uygulanıyor merak etme ben geçen hafta alt bacak ayak bileği için gittim ve oldum doktor bile dedi insanlar yavaş yavaş burasıda olsun şurasıda olsun derken herherlerini elden geçiriyorlar benim diz kapağımın etrafı kalın değil ama olsaydı oraya kadar çıkıcaktı doktor bey gerek olmadıı için yaptırmadım yağların oraya tekrar topalnmasına gelince bize doktor bey tekrarı olmacağını söledi ama kimse bilemez canım herkes aynı soruyu soruyor haklısınız sadece doktora güvenin yapılacak başka bişey yok çünkü bu kadar yaptıran insan var yani onu düşün kimse geri gelsin istemez dimi:uhm:

canım çok teşekür ederim..bende beklemiyordum ama oldu..Hayırlısı olsun..neyse yesiğime içtiğime daha dikkat ediyorum amacım max.12kg almak..ve doğumdan sonra bakıma gireceğim...süper olacağına inanıyorum...Allahtan boyum 180 kg yi kaldırırım diyorum..avutuyorum..şuan 68kg yim ((( bakalım ne olacak...Sende işlemi yaptırmışsın..Tebrik ederim..Nasıldı..acı sızı ağrı açısından?? benim en tedirgin olduğum nokta oydu..

cabım tabi şu an biraz ağrım oluyorum hareket edine benim alt bacak bölgem bide yürüken falan biraz sızlanma oluyor oturup kalkerken ama çok yeni daha 4 gün oldu zamanla oda kalmıycak inş.yaptırıken soruyorsan evet acı hissediyorsun ama dayanılmıycak gibi değil herkesin ağrı eşiği farklı olur tabiki ben ağda yaptırken bile baya acı hissediyorum genital bölge tabiki(ama dayanılmıycak gibi olsa bu kadar insan yaptırmaz öle düşün:))

ah ah canımm bende hala çığlık çığlığa ağdayı yaptırıyorum genital bölgeye ki Allahtan kılsız bir insanım..ve senede 2 defa yaptırmam yetiyor heryere...çıkmaya ağda yaıtrdıktan aylar sonra başlıyor ve oda bebe tüyü gibi.Allah acıyı çekemediğimi bildiği için böyle yaratmış :))))))))))))) neyse bakalım doğumu naısl yapacağımmmmmm en büyük acı o olsa gerek :)))) bebek içinde güzellik içinde KATLANACAĞIMMM :)))) ...şimdiden fark hissediyor ve görüyormusun bugün bandajlarının açılacağını söylemiştin de...neyse kendine iyi bak

canım dün banjalarım açıldı doktorda açrı ben morluklarla falan karşılaşıcağımı sandım bacağım mosmordur diyorum hiç morluğum yok canım inanırmısın şok oldum görünce sadece küçük delikler var onlarda yara gibi kabuk bağlamışlar korse kullanıyorum doktor inş. umuduğumdan daha çabuk iyileşiceksin gibi görünüyor dedi beni bile şaşırttın:))3 hafta sonra tekrar gel görüşelim dedi kontorele bakalım işte korse giyiyorum şimdi ödemim var ama yinede farkediyor bacaklarım daha kalındı devamlı ayna karşındayım beni gör şişliklerim inince iyice bacağım toparlanacak inş.:))

roserose merhaba, sonunda yaptırdın sende lıpoyu kurtuldun ne guzel.Bende kısmetse bugun 3te yaptırıcam cok heyecanlıyım ama.Bandajlar kac gun kaldı sende? Bırde cok agrı sızı oluyomu ertesı gun merak edıyorum.Benım basen bolgesınden yapılıcak.Yarın ıse gıtmekte yurumekte zorlanırmıyım acaba?Az zamanım kaldı ınsallah mesajımı gorurde cevaplarsın.sımdıden saol cnm gecmıs olsun sanada.

canım ben cumartesi yaptrdım çarşamba bandajlar alındı işte 4-5 gün sonraya randevu veriyorlar bende işe gittim ama ben cumartesi yaptrdım pazar dinlendim pazartesi gittim işe evliyim ama bandajlar açılana kadar annemlerde kaldım ben dinlendim canım zaten coşkun beyde 3-4 gün dinlen yorma kendini dedi bizim kendi işimiz olduğu için çok ayaktada durmuyorum masa başındayım sende kendini fazla zorma yinede küçüktte olsa bir operasyon canım bunu unutma benim işlem sonrası ağrım olmadı diyebilirim dediğim gibi biraz oluyor o kadarda olucak ama dayanılmıycak gibi değil doktor zaten sana ağrı kesici veriyor ağrın olursa kulllanırsın orda yaptıranlarla konuştum onlar ilk gece ağrın olmaz ertesi gün olur dediler allaha şükür olmadı benim:Saruboceq:istisna olabilir belki:Saruboceq:dün bandajtan sonra eve geldiğimde sol bacağımda uyuşma gibi oldu hatta kasığımdan başlıyor halada var o neden oldu anlamadım canım yaa herşeyi ona bağlarım artık neyse yada doktor beyin nazarı değidi kesin:uhm::1rolleyes:

canım inş. herşey istediğin gibi olmuştur sana şimdiden çok geçmiş olsun:Saruboceq:

cok saol cnm.Yaptırdım sonunda sımdılık gayet ıyıyım hıc agrı yok ıslem yapılırkende cok bısey hıssetmedım.Ama bandajlar bıraz rahatsızlık verıyo.Benım ıc bacak ve basen oldu o yuzden baya bı alan sıkı sıkı bandajlı ustune bıde korse gelınce hareket etmek bıraz zor oluyo.Korsede bıraz kan gordum yada akıntı gıbı bısey bu normalmı sendede olmusmuydu boyle bısey?

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN sonuçlarını takıp edıyoruz merakla bı mahsuru yoksa özelden yazabılır mısın bana

canım bendede oldu evet kan gibi ödem dedi doktor çok hareket ettirme bacağını arada akabilir dedi ben o gün bide yürüdüm düşün kardeşime uğradık yemek falan yedik dışarda sonra kampüse lavaboya girdim bir baktım kotuma bile geçmiş kan lekesi ama ağrım yok baya kanamış yani daha çok yeni düşün o kadar yürürsen normaldir sonra korktum zaten yattım pasa canım daha önce merve arkadaşımızda dememişti o deliklerin üstünde tek bir dikiş var dikkatli bakınca belli oluyor zaten benim iki bacağımdada 5 tane delik var kabuk bağladılar zaten ama koparma sakın açılınca tamam evet ilk zamanalar bandajlar baya sıkıyor daha sonra baskılı varis çorabı giydircekler ben giyiyorum şu an ne kadar çok giyersen o kadar iyi dedi doktor aklında bulunsun sanada demiştir eminim korse yada çorabı ben salaklık edip nişantaşından aldım 130 lira bide ona para verdim(neyse çok geçmiş olsun inş. ağrın çok olmaz canım benim olmadı o konuda şanslıyım ben ama genelde oluyormuş

saol cnm onerılerın ıcın.Benım yurumemem mumkun degıl bugun araba kullanarak ıse geldım ve sureklı dolasıyorum akıntılarda ondan oluyo sanırım.Ama ofıste ayagımın altına bı sandalye koydum oturdugum vakıtlerde uzatıyorum en azından.Agrım hıc yok gıbı sadece bandajlar rahatsız edıyo.Kalıp gıbı yanı yururken zorluyo benı.Vede cok kalınlastım bandajlarla bugun esofman gıydım o yuzden :)

bende ayağımın altına sandelye koyup oturdum ilk günler:))benim alt bacak bide düşün bilek bölgesi evet bandajlar baya rahatsız ediyor ama bandajlar çıkıcınca rahat hareket edersin en azından varis çorabı yada korse o kadar olmaz bandajlı insanın deridi bide gerim gerim geriliyor daha çok birkaç gün sonra bende kaşıntı olmuştu açılınca anladımki yara olan yerler kaşınnıyormuş kabuk bağlamış ya o yüzden herhalde...

rose rose merhaba,
Ben de alt bacağım ,için düşünüyorum ameliyatı ama detaylar sende. Tedirgin oldun mu yapılırken ne kadar sürdü kasların arasında mı dolaşıyor lazer bir de fiyatını söylersen.
Şimdiden teşekkürler

arkadaşlar meraba
smartlipo diye bi işlemde varmış
bilgisi olan varmı

sevgili nergis uzun zamandır gelişmeleri alamadık senden.Bende lipo yaptırdm sonunda senın gıbı ıc bacak ve basen bolgesınden.Senden ricam hafta hafta neler yasadıgını ve sımdı nasıl oldugunu sormak ıstıyorum.Benım bugun 5. gunum ılk gunlerde agrım yok gıbıydı onun ıcın normal hayatıma bır kısıtlama getırmedım hatta dugune gıdıp halay bıle cektık :) Pazartesı bandajlarım acıldı baya bı sıslık ve morarma vardı.Yanı ıkı gundur agrılarım baya arttı ıyıce sıstıgını ve zaman zaman uyusmalar hıssedıyorum ozellıklede aksamları.Ben anı bır kararla gıttım ve yaptırdım oncesınde coskun beyle gorusemedım yanı.Bu yuzden sımdı aklına gelen soruların, yasadıklarımın ve daha ne kadar surecegını bu yasadıklarımın cevabını alamadım.Kontrole gıttıgım gunde coskun bey yıne amelıyattaydı ve yıne konusamadım.Sadece 1 hafta sonra tekrar kontrole cagırdılar.Bu yuzden canım bana yardımcı olursan sevınırım.Agrıların tam olarak nezaman gectı,korseyı nekadar zaman kullandın ve en onemlısı sıslık ve morlukların gecmesı nekadar zaman aldı.Umarım en kısa zamanda okur cevaplarsın cnm.

bende smart lipo yaptırmak istiyorum
basenlerimde ve bacaklarımda yağ birikimi var
yaptıran arkadaşlar sorularım var yanıtlarınızı rica ederiiiimmm
yağlar hemen eriyormu, vücuttan nasıl atıyoruz
hemen incelme sağlanıyormu yoksa uzunc bir süre beklemekmi gerekli

canım nerdesin istanbuldaysan doktorunun adını ve fiyatını özelden yada burdan yazarmısın bende karın bölgeme yaptırmak istiyorum bekliyorum şimdiden sağol.:sm_confused:

ebrucum alt bacak bölgemden oldum evet zaten ayrıntıları açık açık anlattım sayfaları okursan bilgi sahibi olursun + yazabileceğim bişey yok yani şu an bandajlarım açıldı 1 haftadır korse takıyorum morluk çok az yara var o lazerin girdiği yerlerde o kadar şu an bişey söyleyemem çünkü benim için çok erken daha öncede bir çok kez söylediğim gibi alt bacak bölgesi en geç netice veren bölge ben bunu bilerek yaptrdım zaten varis çorabı giyiyorum ve bunu giyebildiğin kadar giy dedi doktor bey fiyat vermem doğru olmaz canım çünkü herkese farklı fiyat veriyor doktor bey ilk önce görmesi lazım sorunlu bölgeyi bölge artıkça fiyat yükleliyor tabiki benims sadece bilek bölgem ve biraz yukarısında sorun vardı alt baldırma falan dokunmadılar pek öle söyliyim::))
farfarella canım benimde ilk günlerde ağrdım yoktu ama sonradan bendede ayakta uyuşma oldu bende nedenini bilmiyorum hatta bir gece uyumadım ağrısından çok korkmuştum sol kasığımdan girdi bileğime kadar ama şimdi yok bende neden oldu anlamadım.

kizlar liposaction yaptircaktim simdi birde smart lipo varmis daha iyiymis göbek alti ve üstünede olurmu?kac gün ayirmam lazim ameliyat ilk muayene icin istanbula?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…