Liposuction

sensicim merhaba, sen en son yaptirdigin sadece yanlarinmi yoksa gobek karin felan hepsinimi yaptirdin ? cevabini bekliyorum .

sensicim merhaba, sen en son yaptirdigin sadece yanlarinmi yoksa gobek karin felan hepsinimi yaptirdin ? cevabini bekliyorum .
ben bel ve göbek bölgeme yaptırdım cnm...yanagıma diilde gıdıma yaptırcam..bitürlü daha gidemedim..bu hafta inşallah..gıdı sonuçlarıda çok ii çünkü..tavsiye ederim..bel ve karında zaten tartışmasız süper sonuçlar..

kızlar dün coşkun beyle konuştum mervecim saolsun cep telefonu vermişti hatta canım seni söledim konuştum çok sevdim ben bu doktoru yaaa:)randevu aldım 4 nisanda yaptırıyorum kızlar bende 28 mart istiyordum hiç boş vakti yok dokturun yaa full dolu anca 2 hafta sonraya bulabildim olsun hadi haylırlısı diyelim artık:)))mervecim tekrar sana çok teşekkür ederim...

sevgili nergiz. ben de slimlipo yaptırmak istiyorum. ancak senin gibi cesaretli değilim galiba. Çoşkun bey ile telefonda konuştum dediğin gibi. arkadaşım benim için muayahanesine gitti resimler göstermiş ancak fotoshop var mıdır diye de düşündüm açık söyleyeyim. Sence bu mevsim uygun mudur alt bacak ve kol yapılacak benim, yani iz olur mu güneşe çıkmamak mı lazım. Bir de 2 seansa ne ödedin sakıncası yoksa yaklaşık maliyeti bilmek adına.
teşekkürler

bende bel ve gobek ve gıdıma istiyorum , sanirim sen gobek ve belini 3 bin e yaptirmistin ?gıdıgi nekadara yapacak ? birde ayni anda bel gobek ve gıdı yapilabiliyormu ? yoksa belli bir sura araliklami

ödem yavaş yavaş geçiyor ancak son halini alması sanırım bir keç haftayı bulacak, tam olrak indiğinde sonuçları sizinle paylaşırım.bence hiç korkma çünkü bu yöntem normal liposucyion gibi değil. benim iki arkadaşım normal liposuction yaptırdı. sonuçlar gerçekten çok kötü. öncelikle kanüllerle giriş bölgesi yara olarak kalıyor. ikinci olarak vücut dalga dalga oluyor, ayrıca iyileşme süreci çok uzun. düzelmeyecek diye korkma sakın, çünkü normal hayatını gayet rahat idame ettirebiliyosun. ağrı kesiciyi de bir kaç gün düzenli olarak sabah akşam kullanıyosun zaten. bel bölgesinde ağrı minimal düzeyde ama basen ve iç bacak da ağrım olmuştu. yine de her gün araba kullanmıştım. inan korkacak hiç bir şey yok. ilk seansta ben de çok korkmuştum, gece uyuyamamıştım falan. ama ikincisinde o kadar rahattım ki...

bu yöntem gerçekten mucize. ağrım kesinlikle günlük aktivitemi engellemedi. cumartesi olmnuştum, pazartesi seminer verdim ve her gün araba kullandım. her seanta sadece 1.5 lt yağ alınabiliyor. eğer bendeki gibi sorunlu bölgen çoksa tek seans yetmeyebilir.

roserosecum o kadar yogunlar ki. zamanlama çok iyi bence. yaza istediğin gibi girersin, karar vermen iyi olmuş. şimdiden geçmiş olsun...

merhaba ebru, cesaret edemeyeck birşey yok, emin ol ki etrafında hiç kimse anlamayacak. bu mevsim süper seçim. yaza daha 2 ay var ve o sürede hiçbirşeyin kalmaz. ben kesinlikle fotoshop olmadığını düşünüyorum. superplastta sıramı beklerken 3 hastayla konuştum, hepsi o kadar memnun ki. karı koca gelenler bile var. benim gördüğüm kadarıyla gıdı, yanak, bel, göbekteki sonuçlar harika, sonuçları hemen görüyorsun. aşağıya indikçe sonuçları daha geç görüyorsun, ödemler daha geç iniyor. kol için büyük ihitmalle koltuk altından girerler, alt bacak içinde bacak içinde uygun bir yerden. yani insanların görme ihtimalinin min olduğu yerlerden. iz konsunu doktor beyle konuşmak lazım.sanırım 2 ay sonra geçiyormuş. eğer giriş yeri normal hayatında görünen bir yerde ise güneşe çıkmamakta fayda var diye düşünüyorum ama bu tüm operasyonlar için geçerli. maliyetle ilgili bilgi vermek istiyorum ama doktorum bundan rahatsız olur mu bilemedim. cuma günü kontrolüm var, kendisi OKlerse seve seve söylerim ama bence sen tlfla da olsa bi görüş, o sana söyleyecektir.

bende bel ve gobek ve gıdıma istiyorum , sanirim sen gobek ve belini 3 bin e yaptirmistin ?gıdıgi nekadara yapacak ? birde ayni anda bel gobek ve gıdı yapilabiliyormu ? yoksa belli bir sura araliklami
bel ve gıdıyı aynı andada yapabilir farklı aralıklada..senin bel kısmındaki yag oranına baglı cnm..ama yinede bir hafta arayla yaptırsan daha rahat edersin...bende şimdi gıdımdan olucam salıya randevü aldım

resorecim rica ederim cnm..birbirimie dogru bilgileri vericezki kadın dayanışması oluşssun..hepimizin tek bi derdi var oda kendimizle mutlu olmak:)coşkun beyin ellerinden:)) bende salı günü gidicem gıdım için..yazarım sonra sizlere...

peki kızlar bu yağ alınan bölgenin derisinde sarkma olmuyormu? Yıllar evvel bi gözümü karartıp doktora gitmiş operasyon olacak ve göbeksiz eve dönecektim:))) ancak doktorum liposaction yaparsak karın derisinde sarkma olur onun için açık ameliyat yapıp sonra karnı gerip fazla deriyi alacağını söylemişti ne kadar bunalmışsam tamam dedim sonrasında komplikasyon olarak gebelikte karın duvarının yeterince esneyemebileceğini ve bebeğin büyüdükçe ciğerlere baskı yapabileceğini anlatınca vazgeçmiştim.
Hem sorumu sorayım hemde bunu paylaşmış olayım dedim sevgiyle kalın.a.s.

tam tersine sıkılaşma oluyo cnm..lazer ışıgı biryandan yaglarınızı eritirken biryandanda cildinizin sıkılaşmasını saglıyo..en yakın örnek benim..karnım dümdüz olmakla kalmadı birde cildim çok sıkılaştı sanki spor yapmışım gibi..

bu alınan yağla orantılı değilmi peki

nergiscim geçmiş olsun güzel haberlerını beklıyoruz,peki malıyetı ne kadar oldu tek seansın tam olarak sonuç ne zaman oluyor mesela şimdi farkedılen bı durum olmadı mı bacak ve basen bölgende

nnergiscin sen bacak bölgene yaptırın değil mi alt bacaktı ben mi yalnış anladım yoksa???

gıdımdan ve iç bacaktan oldum dün smart lipo..kız arkadaşımda selülit bantlarını kestirdi be bazsenlerini aldırdı..biz yine güle oynaya eve geldik..bugün hiç agrım yok..kız arkadaşımda sabah kaltı ve işine gitii..coşkun bey e burdan sonsuz teşekkürler ediyorum..

sensıcım supersın cnm ya.Gercekten senın sayende cok bılgılendık bu smart lıpo hakkında.Sanırım ben öngorusme yapmadan direk operasyon ıcın gıdıcem yaptırıcam.Sen oyle guzel anlattınkı yasadıklarını coskun beye soracak sorum bıle yok yanı okadar.(Fiyat dısında) Ayrıca yaptırdıgın herseyı burda gelıp gunu gunune yazıp bızlerı bılgılendırıyosun bu acıklıgın ve paylasımcılıgın ıcınde ayrıca tesekkur ederım sana.

kızlar biliyorsunuz lazerli lipo olmaya karar verdim hatta randevu aldım 4 nisanda çoşkun beyden ailemin haberi yoktu yaptırcağımda sölediğimde ya kötü olursan ya yürüyemezsen demeye başladırlar kaç gündür başımdalar illa başka doktorlarada git konuş dediler bugün sırf onları kırmamak için bizi yakın olan bir özel hastaneye gittim ortepedi doktoruna kime gideceğimide bilemedim açıkçası doktorla konuştum tabiki böle birşey duyunca şaşırdı adama başka sorunlarla ilgilendiği için neyse pek yardım edemem bilgim yok çünkü dedi ama o tarz yapılan operasyonların uygulanan bölgesi farklıdır dedi ama sen yinede doktorunla görüş sorun kalmasın kafanda dedi bana.aslında bende sorun falan yoktu ama başımda devamlı aynı şeyler konuşulduğunu duyunca bende acaba mı dedim dayanamadım gittim kafamıda karıştırmak istemiyorum burda bu operasyonu geçiren o kadar insan var birçoğu nerdeyse hepsi mennun benim umudum bu böle bişey olma ihtimali olabilir mi kızlar sizce benim bölgem göbek,basen değil alt bacak ondan böle şüpheci yaklaşıyorlar herhalde???

bende farfarella arkadasıma gonulden katılıyorum teşekkur ederiz sensicim
farfarella sana da teşekkur ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…