Liposuction

bursada önerebileceğiniz bir doktor varmı lütfen biliosanız yardımcı olun...

özellikle karın bölgesi yağ aldıran arkadaşlar lütfen bizimle deneyimlerinizi paylaşın...

çok teşekkürler..

smart lipo...süper plast..dr.coşkun bey...arayıp bilgi alabilirsin..

smart lipo yagların eritilerek alınması demek...ama normal lipodakinden çokdaha ince bir kanülle alınıyo ve ucunda lazer var..laser yaglarınızı erititerek alıyo..şişlik morluk agrı acı ve korse yok...korse en fazla 3 gün...aynı zamanda yaglarınızdan kurtulurken yag alınan bölgede sıkılaşma oluyo...tr de sadece şuanda bir yerde var...ve adı smart lipo...lokal anesteziyle uygulanan bi yöntem..hemen kalkıp eve gidebilirsiniz...karın gıdı basen diz kapagı heryere rahatlıkla uygulanan bi işlem..çok yaptıran arkadaşlarım var...size çok tavsiye edebilecegim bi incelme yöntemi..

canım bahsettiğin yer superplast.com mu sitesi ben öle biliyorum çünkü bende yaptırmayı ciddi düşünüyorum

canım bahsettiğin yer superplast.com mu sitesi ben öle biliyorum çünkü bende yaptırmayı ciddi düşünüyorum
süperplast yaz çıkar cnm zaten..dr.coşkun var orda...özelden bana mesaj yaz..cep numarasını yazarım sana...ben özelden mesaj göndermeyi beceremiyorum sanırım ancak gelenlere cevap yazabiliyorum:)

..::"SmartLipo, adipoz hücrelerinin zarlarının parçalanmasını sağlayarak, onları doğal yolla absorbe edilen ve atılan sıvı ve akışkan bir yağ haline getirir. Uygulama sırasında, ciltaltındaki kanülün ucundaki kırmızı ışık dışarıdan görülebilir; böylece kanülün ucunun nerede olduğu kolayca anlaşılır. Uygulama lokal anestezi ile muayenehane şartlarında yapılabilir. Uygulama sonunda sıvılaşan yağ dokusu, vücudun kendi kendine bu dokuyu atmasına bırakılabilir yada uygulamanın hemen ardından liposuction yapılarak bu sıvılaşmış yağ dokusu vakum ile emilebilir. Smartlipo sonrasında 3-7 gün korse yada bandaj kullanmak yeterlidir. Kansız bir uygulamadır. ::..

şeklinde bir bilgi var. Yağ lazerle eritiliyor sonra ne oluyor peki?? arkasından gene liposuction mı yaptırmak zorunda kalıyoruz, nasıl atıyoruz sıvı hale gelmiş yapı vücuttan?? tam anlayamadım, ya atamazsak o yağı hiç? (

süperplast yaz çıkar cnm zaten..dr.coşkun var orda...özelden bana mesaj yaz..cep numarasını yazarım sana...ben özelden mesaj göndermeyi beceremiyorum sanırım ancak gelenlere cevap yazabiliyorum:)

sensii yardım et bana tatlım... liposakşın olacağım basenlerim 97 98 civarı karnım belim iç ve dış basenden olacağım. öylesine bi girmişken senin yazını okudum allak bullak oldum. eğer böyle bir şansımız varsa (smart lipo gibi... ) normal liposakşın değil onu yaptırayım ama kafama takılan şeyler var. bu işlem liposakşınla alınan sonuçların aynısını mı almamızı sağlıyor yoksa liposakşın eki istiyor mu. yoksa aynı liposakşın gibi de tek farkı daha kolay olması mı. bir de cnm bu yeni çıkan yöntemler daha pahalı oluyor bahsettiğim bölgelerden liposakşın toplam fiyatı 4000 tl dedi (İsmail Kuran) doktorum. smart lipo nun maaliyeti nedir. olan arkadaşlarında da ciddi yağ birikmeleri mi vardı çok oldum ama kafam çok karıştı lütfen cevapla bi de bu doktorun soyadını yazar mısın hastaneyi falan ben özel mesajı falan hiç bilmiyorum:)

liposakşından çokdaha iyi bir yöntem cnm...tekrar liposakşın olmana asla gerek yok..sadece doktorla konuş sana ayrıntıları anlattsın..görüşme ücretsiz..benim ismimi söle merve ismim..daha detaylı ilgilenir...liposakşındaki gibi şişme olmaz..korseyi sadece 3 gün kullancaksın cnm...

dr.coşkun levent taşçı ismi..

dr.coşkun levent taşçı ismi..

sensii sağol cnm
teoman doğan la konuştum senin cevabımı görmeden... cevap yazmış prensip olarak bu yöntemleri kullanmıyorum diye...sağolsun başka bi açıklama yapma zahmetinde bulunmamış. gözümü korkuttu biliyorsun çok ii bi doktor o böyle diyince acaba zararı mı var diye korktum bi de fiyatları nedir daha mı pahalı

süper lıpo olan bı arkadaşım vardı evet diğer yontem gıbı acılı değil bikaç gun sızlama olmuştu ama hıçbişey değişmedi inanın cunku mantık su ilk önce birazcık normal lıpo gıbı yağ alımı kalanına lazerle ızın verme zamanla orda parçalanan yağlar vucuttan atılacak dedi dr ama olmadı sadece alınan yağ dokusu gıttı okadar

teoman dogan öle der çünkü o cihazdan şuanda tr de bitane var..dolayısıyla teoman doganda yok cnm...sen git bi benim dediğim dr la görüş..resimleri gör..orda o işlemi yaptırmış hastaları gör daha ii anlayacaksın..parayla diilya fikir edinmek git bi görüş bakalım...bunun hiçbir zararı yok..normal lipsakşinın zararı çok..yinede sen bilirsin..benden tavsiye etmesi..benim çok arkadaşım oldu hiç morarmadan kalkıp işlerine gittiler.ve daha oldugun ilk anda %50 farkını görüyosun..bu öle benim sana burdan anlatacagım bişii diil..gidip görüşmen gerekir..

sensii ye kesinlikle katılıyorum.dün akşam coskun bey tarafından smartlipo yaptırmış biri olarak:) daha uygulama bittigi anda sonucun büyük bir kısmını görebiliyorsunuz.bunun dışında coşkun bey hastalarına karsı cok ilgili,yöntem konusunda aklınızda soru işareti bırakmıyor..
liposuction ve smartlipo arasında kararsız kaldıgımı,ve hangisini secmem konusunda beni yönlendirmesını istediğimde bana verdiği güzel bir örneği sizinle paylaşmak isterim:

"Her şeye rağmen klasık Lıposuctıonu tercıh edersenız, bunu sıze uygulayabılırım ama bu bılgısayar ıcat edılmısken daktılo ıle yazmaya devam etmeye calısmakta ısrar etmek gıbı fakat yanlıs tusa basarsanız daktıloda kağıdı atarsınız ama söz konusu ınsan bızım boyle bır sansımız yok."

arrinconamela ve sensii sizlere çok teşekkür ederim sağolun bana çok yardımcı oldunuz madem öyle ben bi görüşeyim doktorla ist a geldiğimde tekrar sağolun öptüm sizi

Merhaba arkadaşlar ben de liposuction yaptırmak için uzun süredir dşünenlerdenim sanırım akla gelen her yöntemi denedim ama doğum kontrol hapı da kullandığım için iş biraz daha zorlaştı ben dr tolgahan alpaydn le görüştüm sanırım yaptıracağım ama dr beyle daha önce deneyimi olan varsa veya duydumları olanlar benimle paylaşırlarsa çok sevinirim malum kafam biraz karışık çünkü gelebileceğim son nokta bu o yüzden iyi bir sonuca varmak istiyorum ilginize şimdiden teşekkürler.....

canım ben çoşkun beyler görüşmeye gittim bende düşünüyorum smart lipoyu şimdi değişme olmuyor deyince aklıma takıldı yine yaaaa(bana çünkü sana yapacağımız bölgede sonuçları uzun zamanda alırız dedi bende yaaa yaptırsam yaaa olmazsa diye kafama takıyorum arıyorum dokturu ulaşamıyorum kızlar sürekli uygulamada acayip yoğun gerçekten o gün gittim dünya kadar hastası var dokturun.canım senin resminin çekildiği yer superplastın nişantaşı kliniğine benzettim sende daha önce gittin sanırım.yaaaa yapılan işlemde yağlar sonradan gitmezse offff(gerçi uygulamaları gördüm baya başarlılır ama benim alanım farklı keşke benim gibi olup daha önce bu uygulamayı yaptırmış olan olsaydı hiç kafamda soru işareti kalmazdı(öteki liposuctionu istemem çok kötü bişey ooo geçe tv gösterdiler yaaa((

coşkun beyemi ulaşamıyosun anlamadım cnm...ben yarın gidicem smart lipo yaptırmaya..akşam saat 6 gibi...müsaitsen sende gel..bakarsın bana nasıl yapılıyo...endişe etmene gerek yok...bayagı kilolu arkadaşımda yaptırdı çok memnun..

geçmiş olsun sensii nerene yaptırdın

canım görüşmeye gittim coşkun beyle konuştuk yüzyüze sadece benim uygulama alanım diz kapağı altı olduğu için gelişmeleri daha uzun zamanda alırsın dedi karar verdim yaptırcam ama son kez tel. konuşmak istedim o zaman ulaşamadım devamlı uygualadaymış canımcım benim tek korkum yaaa olmazsa uzun vadede deyince yaaa düzelemezsem diyorum anlıyormusun bana kesin garanti veriyorum derse ok ama belki olmaz derse hiç yaptırmıyım boşuna dimi amabana resimler gösterdi ama hiç benimle alakalı bir resim göstermedi yani diz altı bilek bölgesiyle ilgili görsem en azından kafamda soru işareti kalmazsana lokal anestezi yapıldı dimi canım?uygulamadan sonra nasılsın hemen normal hayatına ger döndünmü merak ediyorum,yaşadıklarını anlatırmısın?bende bu konuyu çok inceledim youtube da smartlipo uygulamalarına falan baktım onlar gibi değil işlem???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…