Liposuction

canım görüşmeye gittim coşkun beyle konuştuk yüzyüze sadece benim uygulama alanım diz kapağı altı olduğu için gelişmeleri daha uzun zamanda alırsın dedi karar verdim yaptırcam ama son kez tel. konuşmak istedim o zaman ulaşamadım devamlı uygualadaymış canımcım benim tek korkum yaaa olmazsa uzun vadede deyince yaaa düzelemezsem diyorum anlıyormusun bana kesin garanti veriyorum derse ok ama belki olmaz derse hiç yaptırmıyım boşuna dimi ama:KK43:bana resimler gösterdi ama hiç benimle alakalı bir resim göstermedi yani diz altı bilek bölgesiyle ilgili görsem en azından kafamda soru işareti kalmaz:KK43:sana lokal anestezi yapıldı dimi canım?uygulamadan sonra nasılsın hemen normal hayatına ger döndünmü merak ediyorum,yaşadıklarını anlatırmısın?bende bu konuyu çok inceledim youtube da smartlipo uygulamalarına falan baktım onlar gibi değil işlem???
evet cnm banada lokalle yapıldı..kız arkadaşımla aynı anda olduk..ben oldum sonra hemen arkaamdan o oldu..işlem biter bitmez ayaga kaltık..hiç agrı hissetmedik..çok kolay geçtii.sonra ordan çıktık kız arkmla balık yemege gittik..gayet memnun kaldık..pazartesi açacak bakalım..coşkun bey sana ne derse dogrusunuı söler cnm..olmicak bişeye olcak demez..asla paragöz biiri diil..senin karar vermnenle alakalı tamamen..rahat ol başarılı bir sonuç olacagına önce kendin inan ve doktoruna güven..

evet cnm banada lokalle yapıldı..kız arkadaşımla aynı anda olduk..ben oldum sonra hemen arkaamdan o oldu..işlem biter bitmez ayaga kaltık..hiç agrı hissetmedik..çok kolay geçtii.sonra ordan çıktık kız arkmla balık yemege gittik..gayet memnun kaldık..pazartesi açacak bakalım..coşkun bey sana ne derse dogrusunuı söler cnm..olmicak bişeye olcak demez..asla paragöz biiri diil..senin karar vermnenle alakalı tamamen..rahat ol başarılı bir sonuç olacagına önce kendin inan ve doktoruna güven..
canım saol içime su serptin yaaa valla kesin benimde sadece o konuda kararsızım işte çok takıyorum kafama yaaa anlatamam hem aklım bacaklarımda bot bulamıyorum kendime göre inan yani yazın ne doğru düzgün etek nede kapri giyebiliyorum üstüm bana göre çok iyi düşün incecik belim var herkes aman oda senin nazar bocuğun olsun diyor ama yapamıyorum bide böle basit bir çözümü varsa neden olmasın dimi ama dediğim gibi eski komple uyuşturmlalı lipo olsa asla kabule etmem ama ne biliyim bu teknoloji süper bişey gibi görünüyor inş. mennun kalırım te. aldım zaten isminidi sölerim gerçi bana fiyat verdi banada 3000 tl dedi fiyat açısındanda iyi ben parasında değilim zaten düzeliyim başka bişey istemiyorum.acayip moral verdin saol en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle çok öptüm:Saruboceq::1hug:

3000 ytl ye yaptırdım cnm..

sensicim yanlardan demıssın basen kalça mı oluyor yoksa bel mı,bir de bısey daha sormak ıstedım sana gercı özelden mesaj atmıstım ama cevap gelmedı,sadece lazerle mı alındı mı,ardından liposutıon da yapıldı mı,eger yapılmadıysa erıyen yag hucrelerı nasıl vücuttan atılacak

sensicim yanlardan demıssın basen kalça mı oluyor yoksa bel mı,bir de bısey daha sormak ıstedım sana gercı özelden mesaj atmıstım ama cevap gelmedı,sadece lazerle mı alındı mı,ardından liposutıon da yapıldı mı,eger yapılmadıysa erıyen yag hucrelerı nasıl vücuttan atılacak
cnm...bel çevremden aldırdım..lazerle erittii önce eriyen yaglarıda aldı..3 gün sonra korseyi çıkardı olmuşum 0 beden:) kız arkadaşımında bel çevresinden ve göbeginden aldı degişime şaşırdık kaldık..yıllardır var olan göbegi bi anda yok oldu..sihir gibi bişii yani..gönül rahatlıgıyla tavsiye ediyorum cnm..eritipte almadıgı yaglarda bol suyla lenf yoluyla atılıyo..%50 sini şimdi % 50 sinide 2 ay sonra görüyosun...

canım saol içime su serptin yaaa valla kesin benimde sadece o konuda kararsızım işte çok takıyorum kafama yaaa anlatamam hem aklım bacaklarımda bot bulamıyorum kendime göre inan yani yazın ne doğru düzgün etek nede kapri giyebiliyorum üstüm bana göre çok iyi düşün incecik belim var herkes aman oda senin nazar bocuğun olsun diyor ama yapamıyorum bide böle basit bir çözümü varsa neden olmasın dimi ama dediğim gibi eski komple uyuşturmlalı lipo olsa asla kabule etmem ama ne biliyim bu teknoloji süper bişey gibi görünüyor inş. mennun kalırım te. aldım zaten isminidi sölerim gerçi bana fiyat verdi banada 3000 tl dedi fiyat açısındanda iyi ben parasında değilim zaten düzeliyim başka bişey istemiyorum.acayip moral verdin saol en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle çok öptüm:Saruboceq::1hug:
nedemek cnm..burda bunun için varız dimi..tecrübelerimizi ve bildiklerimizi paylaşmak için..benim çıktı korsem 3.gün..sonuç takdire şayan..dahada ii olucak dedi..ben kendisine zaten çok güvenirim..işinin ehli bir doktordur..sanada şimdiden şans dilerim cnm..

cnm...bel çevremden aldırdım..lazerle erittii önce eriyen yaglarıda aldı..3 gün sonra korseyi çıkardı olmuşum 0 beden:) kız arkadaşımında bel çevresinden ve göbeginden aldı degişime şaşırdık kaldık..yıllardır var olan göbegi bi anda yok oldu..sihir gibi bişii yani..gönül rahatlıgıyla tavsiye ediyorum cnm..eritipte almadıgı yaglarda bol suyla lenf yoluyla atılıyo..%50 sini şimdi % 50 sinide 2 ay sonra görüyosun...

teşekkur ederım canım darısı bıze artık,basen ve üst bacaktan yaptıran arkadaşlar var mı acaba smart lipo laser yöntemıyle,benım sorunum o bolgelerde,bı karar verıcem ona gore ...

Sensii senden karnının önce sonra resimlerini koymanı istesem...hem hepimize fikir vermiş olur. :1rolleyes:

Sensii senden karnının önce sonra resimlerini koymanı istesem...hem hepimize fikir vermiş olur. :1rolleyes:
:) olagan bi istek tabi bu ama öncesi resmim çekilmiş yok..sonrası resmim ancak olabilir ama buraya koymayı tercih etmem..zaten becerememde...ama doktorumda var..öncesi ve sonrası..ordan bakabilirsiniz..:)görüşme ücereti almıyo..mervenin resimlerine bakıcam de:)

canım bişey sormak istiyorum youtubeda videolarını gördüm smartlipo yazınca çıkıyor seyrettim nasıl yapıldığını ilk önce bir kesi atlıyor daha sonra cihazı içeri sokuyorlar senin korsen çıkmış canım kesik olan yerin yani aletin girdiği yer nasıl kapandımı yaran onu çok merak ediyorumda cevaplarsan sevinirim:1rolleyes:

canım bişey sormak istiyorum youtubeda videolarını gördüm smartlipo yazınca çıkıyor seyrettim nasıl yapıldığını ilk önce bir kesi atlıyor daha sonra cihazı içeri sokuyorlar senin korsen çıkmış canım kesik olan yerin yani aletin girdiği yer nasıl kapandımı yaran onu çok merak ediyorumda cevaplarsan sevinirim:1rolleyes:
zaten minnacık bi yer tatlım..kapandı tabi..bikini bölgesinde yani iç çamaşırının içinde kalıyo ve belli bile olmuyo..sanki mink bi sivilcen varmışta kızarmış gibii ..sonrada geçiyo..bitane dikiş atılıyo ve oda kendiliginden banyoda düşüyo..merak etme korkma..:)

ay canım yaaa sen böle söyleyince nasıl seviniyorum kesin kararlıyım yaptırcam inş. bakalım mart ayında birazda param gelicek onu bekliyorum peşinde 3000 konuştuk kart istemedim ben offff gelsin mini etekler allahım çok mutluyum:sm_cool::dance:

ay canım yaaa sen böle söyleyince nasıl seviniyorum kesin kararlıyım yaptırcam inş. bakalım mart ayında birazda param gelicek onu bekliyorum peşinde 3000 konuştuk kart istemedim ben offff gelsin mini etekler allahım çok mutluyum:sm_cool::dance:
:))bende sen mutlu olunca mutlu oluyorum:))hadi yaptırda hemen iileş..burdanda bana yaz..

haber vermemmi hiç hemen bildirim inş. allahın izniyle bir yaptırayım bakalım değme o zaman keyfimesositososito:teytey::dance:

merhaba roserose youtubeda vıdeoları ızledım demıssın nasıl ızledın youtube acılmıyo ya da baska bır sıteden mı baglandın,sen de yaptırcakmıssın hng bolgenden olacaksın acaba tel de konustugunda az cok bılgı verıyorlar mı ben de ıstanbul da degılım

merhaba roserose youtubeda vıdeoları ızledım demıssın nasıl ızledın youtube acılmıyo ya da baska bır sıteden mı baglandın,sen de yaptırcakmıssın hng bolgenden olacaksın acaba tel de konustugunda az cok bılgı verıyorlar mı ben de ıstanbul da degılım

sevdes, Vtunnel.com is here to help you beat internet filtering! sitesine girip gmail yazan yere youtube yazarsan bağlanabiliyorsun youtube a. yerimseniben

canım ben doktorla telefonla görüşmedim nişantaşındaki kliniğine gittim yüzyüze görüştüm çok iyi bir doktor ebru arkadaşımızında dediği gibi saolsun çok ilgilendi konuştuk ben diz kapağı altı bacak bölgesi için istiyorum smartlipo bende ayakbileği baya kadın üst bedenim ince o yüzden ne etek,ne şort kapri bile giyemiyorum yazın çok araştırdım en iyisin superplast olduğunu sölediler zaten türkiyede bu smartlipo aleti çok nadir yerlerde var ben asla normal liposuction istemiyorum doktorada bunu anlattım oda smartliponun vucüdün heryerinde rahatlıkla uygulanabilen bir yöntem olduğunu söledi.zaten kilolu değilim 51 kiloyum ama ne yaparsam yapayım bilek bölgem incelmiyor tek çaresi bu benim için.tek kafama takılan soru doktor bana sonuçlarını uzun vadede alırsın dedi yani kesin sonucu 5-6 ay gibi sürede çünkü alt bacak kısmı yağları geç parçalanıyormuş bende ya olmazsa diye korktum yaptırsam bide 3000 tl az değil yani ama öle paragöz bir doktor değil ben parasından uzun vadede düzelmemde değilim sonuçta olsun beklerim yani.ama kesin karar verdim yaptırcam finansal destek arayışındayım:1rolleyes:bu aralar para biriktiriyorum önümüzdeki ay gibi kesin düşünüyorum bakalım gelişmleri yazarım kızlar.:dance:

X