Kekler - Pastalar Limonlu Kek (Resimli)

canım harika görünüyor ellerine sağlık paylaşımın için tşk. ederim ne de güzel kabarmış

ya cok qüzel qörünüyo bende cok severim limonlu keki cnm pişene kadar fıırnın ağzını acmam demişn nasıl anlıysn pişip pişmedğini ya ilk basta altını pişrdikten sonra keki üste almadan üstünü yakıp o sekildemi pişiriysn..:)

arkadaşın fırını camlı ise ordan bakar sanırım görünüyo zaten kabarıp pişip pişmediği
benim fırınım eski davul fırınlardan
ben kek pişirirken fırının ağzını tam kapatmıyorum
yan taraftaki ufak bi gözü var onu da açık bırakıyorum
ağır ağır pişiyo güzel kabarıyoo
allerine sağlık canım çok hoş gözüküyoo a.s.

Canim benim firin camli oldugu icin oradan bakiyorum ve tahmin ediyorum ne zaman pisip pismeyecegini.Zaten iyice kabarmadan kesinlikle firinin kapagini acmiyorum,iyice kabarinca dA kürdan batirip bakiyorum.

bende yaptim senin tarifi bugun ,tabi seninki kadar kabarmadi ama yinede iyiydi
ben renkli yaptim
buda resmi

Son düzenleme:
süppper görünüyo yanında bide çay olacak balkon sefası yapacaksın ailece ohh misss..

Sympatique'cim bu ne degisik bir kek olmus böyle.Gökkusagi gibi.Vay bee.Ellerine saglik.Harika.

canım ellerine sağlık bende limonlu kek severim ben 2 limon suyu sıkıyorum yarım bardakta su kokuyorum kekine aynı hazır kekler gibi oluyo

Ellerıne saglık pek bı lezız gorunuyooo cokacimcoook
bende yaptim senin tarifi bugun ,tabi seninki kadar kabarmadi ama yinede iyiydi
ben renkli yaptim
buda resmi

Ama anlamadıgım sey sen usttekı tarıfden yola cıkıp da bunu mu ortaya cıkardın :uhm:

Ya sızın becerıklılık durumunuz manyaklasmıs ya da benım becerıksızlıgım :roflol:

Farz oldu ıllakı sana mısafırlıge gelmem gerekkkkkk :sm_cool:

cnm senın tarıflerını denıyorum ve herşeyiyle tam açıkladığın için tam kıvamında oluyo,benım gibi acemiler için bulunmaz bir nimetsin :ecrin_bebek:

cnm senın tarıflerını denıyorum ve herşeyiyle tam açıkladığın için tam kıvamında oluyo,benım gibi acemiler için bulunmaz bir nimetsin :ecrin_bebek:

Ayy canim sagol.Iltifat süperdi.:asigim::asigim:

Ben tariflerimi detaylariyla vermeyi seviyorum.Cünkü püf noktalari o kadar önemli ki.Bazen bir kücücük yanlis tarifi degistirebiliyor.

Ellerine saglik canim senin de o zaman.Ne mutlu bana sana abla olup yemek ögretmissem.

Gulûmmm benimmm, tarifini denedim muhtesem oldu her zamanki gibi, puf puf oldu, tadi inanilmaz¨lezzetliyydi. Tekrar ellerine saglik

limonlu keke bayilirim,esimde oyle,kac gundur zaten kek yapmak istiyodum,bunu gordugum iyi oldu bu aksam icin yapiyim bari,,resimde koyarim unutmazsam tabikaydirigubbakcemile3tesekkurler azeriopuyorumnanaktan

sempatik sende bi baskasin be anacim,o ne kek oyle,,supersin super:lepi:

Gulûmmm benimmm, tarifini denedim muhtesem oldu her zamanki gibi, puf puf oldu, tadi inanilmaz¨lezzetliyydi. Tekrar ellerine saglik

Cok sevindim begenmene.Tam tutturmussun.Süper.
Vallahi iyi yaptin kiz aklima getirmekle.Yarin misafirim var ve kadin pek tatli sevmiyor.Bende düsünüp duruyordum,tuzlularin yanina tatli ne yapsam diye.Limonlu kek cuk diye oturacak valla.
Sana da tesekkürler böylelikle.sositosositoopuyorumnanaktan

Yap canim,resimde beklerim valla.Iyi olur.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…