Limonlu ılık su

pinkcatty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
5
2
Kızlar merhaba, aranıza yeni katıldım çok kişiden duyduğum bir şeyi sizlerede sormak istiyorum. Sabah aç karına ılık limonlu su içmek zayıflatırmı ? Deneyen arkadaşlarımız varsa yazabilir mi acaba

Zayıflatır mı bilmiyorum ama Limon Bol miktarda C Vitamini içerir. C vitamini gripten kansere kadar her hastalığa karşı koruyucudur.Limon vücudumuzun paslanmasını engeller...Her gün en az 2 limon tüketin ve kabuğunu ziyan etmeyin. Rendelenmiş limon kabuğu hem salatalarınıza lezzet ve aroma katacak, hemde kanserden korunmanıza yardımcı olacaktır.

1 aydır deniyorum. Bilmiyorum belki psikolojiktir ama daha iyi hissediyorum. Çocuklara da içiriyorum sabah kalktıkları gibi.

Bir de böyle birşey buldum. Profesör bir komşumuz var ona da sordum. Çok yararlı olduğunu söyledi.

O yüzden devam ediyorum. Her gün akşam limon dilimi kesiyorum ve nane ile birlikte sürahiye koyuyorum. Oda sıcaklığında sabah içiyoruz ailecek.

Umarım işinize yarar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…