Makyaj Ürünleri Lilakutu, Vanilya Club, Luxy Box gibi Kutular

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

turquazzzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
1.386
1
Kızlar Merhaba,

Özellikle makyaj bloglarında bunlardan çok bahsedildiğini gördüm. Yurt dışında çok yaygınmış. Aranızda bunlara üye olan var mı?

Bilmeyenler için sistem şöyle kızlar, bu siteler her ay size yaklaşık 5 adet ünlü markaların deneme boyu makyaj ürünlerini gönderiyorlar.

Üyelik ücreti ;

Lilakutu 19 tl

Luxybox 19 tl

Vanilya Club 35 tl

Yakında Glossybox ta Türkiye'ye gelecekmiş. O daha da iyiymiş okuduğuma göre.

Yorumlarınızı bekliyorum kızlar. Aslında güzel bir sistem..

Bloğumdada uzun uzun bahsetmiştim kutuların içeriğinide göstermiştim yardımcı olması amaçlı burada da yazayım :)

Lilakutu : Bu işi Tr de ilk başlatan 19 tl gibi uygun bir fiyata çok fazla ürün gönderiyor kutusu zaten muhteşem.Ama çalıştığı markalar aman aman markalar değil heryerde bulabileceğiniz ürünler birçoğu.Yılbaşı özel kutusu bende vardı blogda paylaşmıştım ve bayılmıştım o kutuya.Bloğumda inceleyeblrsnz.

LuxyBox : çok çok kaliteli ve pahalı markalarla çalışıyor ancak gelen kutuyu hiç beğenmedim.İçinde 2 tek kullanımlık saç ürünü (ki saç ürünleri daha uzun süre kullanılarak yorumlanabilir ancak) bir krem,bir oje ve tek kullanımlık anti-aging krem çıktı.Birincisi oje kullanmak istemeynlere oje yollanması mantığı çok saçma..İkincisi ben yaşımı belirttiğim halde anti-aging tek kullanımlık krem yollamadaki ama nedir çözemedim..Bu kutunun markaları kaliteli ama gerçekten gönderiler çok çok vasat..Ve 19 tl ye bile değmez ürünler..

VanilyaClub : Vanilya ilk çıktığında 15 tl idi ve çalıştığı markalar çok kaliteli güzel markalardı ancak bir anda 35 tl ye çıkardılar ücreti ve yolladıkları ürünler asla 35 tl edecek cinsten değil..Tüm üyelerini kaybedecekler farkında değiller malesef..Kesinlikle önermiyorum değmiyor verilen paraya.

Gloss box : kutuyla alakalı henüz bir açıklama yok,hala TR de aktif değil,ücreti belli değil ama yurt dışındakiler gibiyse çalıştığı markalar nars,laura mercier,lancome,o.p.i gibi markalar.Kesinlikle bomba bir kutu olur gibime geliyor.Onların kutusunuda denedikten sonra karar vereceğim üyeliğe ancak şu an en iyi lilakutu görünüyor. :)

Cevabın için teşekkürler canım bende bloglardan takip ettiğime göre şu an en mantıklısı lilakutu gibi gözüküyor.Senin bloguna da bakıyorum arada gerçekten güzel tebrikler...

arkadaslar selam.. yurtdısındaki uygulamalarında bu tip sistemlerin amacı markaların kullanıcı kitlelerini arttırmak.. ancak markalar turkiye de genelde direkt operasyon halinde olmadıklarından bu tip uygulamaları pek desteklemiyorlar .. yani gelen her esantiyon cok limitli oldugunda, ve kutuları satınalanların hangi magaza zincirinden alım yapacakları bilinmediginden ve musteri dataları kendileri ile paylasılmadıgından markalar icin de cok avantajlı degil elbette. glossybox projesi de bildigim kadarı ile rafa kaldırıldı..

luxy box ve vanilya cluba yeni üye oldum şimdilik luxy box ulaştı elime ve sonuç kabus !
bazı ürünler deneme boyunun da çeyreği filan sanırım tam boy ürün yok!
ve daha korkuncu hassas cilt ve bebek kremi diye koydukları şey bozuk çıktı!
kendilerine ve tüketici hakları derneğine şikayet ettim!
büyük bir umutla vanilya club ı bekliyorum şimdi... amaç ürün tanıtımı mı dolandırıcılık mı anlayamadım!?
evet yurtdışında çok uygun fiyata gayet kaliteli ürünler ve tatmin edici boyutta geliyor Türk'üz ya her türlü kazıklasınlar...

LuxyBox dan baby krem banada geldi, benim cildim çok hassas kızarıklıklarım azaldı, acayip beğendim.orjinalini satın almayı düşünüyorum.
ürünler çok kaliteli bence haksızlık ediyorsunuz.İlk acıldığı günden beri üyesiyim hem bir alışveriş yaptım siteden, burberry parfümde hediye göndermişler çok sevindim görünce,paketlemede süperdi ayrıcaa....Ben Memnunum çokkk

LuxyBox dan baby krem banada geldi, benim cildim çok hassas kızarıklıklarım azaldı, acayip beğendim.orjinalini satın almayı düşünüyorum.
ürünler çok kaliteli bence haksızlık ediyorsunuz.İlk acıldığı günden beri üyesiyim hem bir alışveriş yaptım siteden, burberry parfümde hediye göndermişler çok sevindim görünce,paketlemede süperdi ayrıcaa....Ben Memnunum çokkk

luxybox çok dandik..ürünleri minicik tam boy ürün yok sürekli cilt bakım yolluyorlar..
Vanilya bu ay güzeldi ama 35 tl verebilene bence çok fazla..
Lilakutu en iyisi ben üye oldum bu ay gelen kutuyuda sizle paylaşırım..

ben de mart ayı için lila kutuya abone oldum. bakalım nasıl gelecek? eğer beklediğim gibi gelirse bir sonraki ay yenilemeyi düşünebilirim ama özellikle bakım kremlerinde benim için deneme boyları önemli. bakalım:))

haksızlık ettiğimi söylemek için mi bu sitede üyelik açtınız? zira başka yorumunuz yok da!?
kadınları bu kadar salak zannetmeyin bozuk bir ürün ayan beyan ortada olan bir şeydir haksızlık edecek bir şey yok.
siz de muhtemelen luxy box ın organizasyon blog falan işlerine bakan Tuğba hanımsınız ehh siz de bizim zekamıza haksızlık etmeyin

Lilakutu yine muhteşem sevgililer günü kutusu gönderdi :)
içerisinden inglot makyaj ürünleri çıktı..(bu markanın bir allığı 37 lira falan)
Artı loccitane losyon çıktı.(bu markanın losyonları 23 tl değerinde)
revigen şampuan,dna maskesi,cosmed tüy geciktirici kremler,durance krem filan çıktı..
Bir de lilaçorap ve toka çıktı :)
19 liraya bu ürünlerin hepsi benim oldu Ben sevdim ya üyeliğimi uzun süre devam ettiririm sanırım

Ben Lila kutuda karar kıldım çokta memnunum aslında özel günler dışında rimel haricinde hiç bir makyaj ürünü kullanmam.Lakin kutu olayı çok eğlenceli oluyor.Elinize geçtiğinde sanki hiç para ödemeden hediye edilmiş gibi geliyor

aynen aynen , kredi kartı bilgilerini verdik gitti bi kere :) sanki şimdi hiç para çektiklerini anlamıyorum , her ay düzenli hediye geliyo gibi

Son düzenleme:
Bende dün üye oldum lilakutuya.. Haliyle Nisan kutusu gelecek bana birdahaki ay. Umarım güzel ürünler çıkar içinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…