Liken simpleks kranus nörodermatit

arzu476

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
239
57
29
Merhaba hanımlar öncelikle buraya defalarca yazdım çok şükür hastalığığımın ne olduğunu öğrendim çok iyi bir Dr sayesinde her neyse vulvada kaşıntı vardı ilk olarak mantarla başladı Dr hep gittiğimde mantar yok diyorlardı haklılarmış vulva biyopsi sonucumda bu sonuç çıktı liken simpleks kranus yani nörodermatit cildiyeye yönlendirdi Kadın doğum bende gittim ve iki tane kortizonlu krem verdi bendeki sorun kaşıntı bu hastalık hakkında bilginiz var mı geçiçi bişey mi lütfen bilen yazabilir mi şimdiden teşekkürler

Sizinle benzer seyleri yasiyoruz. Biyopsi yaptiracagim.

Kızlar banada bu hastalık kondu 4 ay önce kaşıntı başladı hayatımda ne mantar oldum ne bir şey 4 ay önce kabus gibi enfeksiyon yanma kaşıntı başladı en son bu tanı kondu yardim edin lütfen

Bekarım anneler kulubu diye kaybetmişim stres kaygım çok yüksek bilen var mı

Geçmiş olsun ..liken hastalığı biraz sıkıntılı ..tedavisi bildiğim.kadari ile yok..1 2 sene sürüyor diyorlar bazen kendiliginden bazen de ilaçla geçiyormuş benimde kafamda var...saçlarım 6 ayda yüzde 60 döküldü onca ilaç ve iğne banamisin demiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…