Lh nasıl düşer ?

Sizin lh fsh oraniniza baktim da bu durum sac dökülmesi ya da tüylenmeye sebep oluyor mu sizde?
Sac dökülmem var ama hep vardı yani tüylenmede böyle her yerimde erkek sakalı gibi yok yani yüzümü aldırıyorum aldırdıgım icin biraz kalın tüyler cıkıyor o sekilde

Dhea so4 780
Total testesteron 40,8
Kortizol 11,4
Tsh 4,27
Acht 20,6
Başka hangi değerler oluyor bilmiyorum ama hormonlarım bunlar heralde
Cok anlamasam da dhea so4 total testosteron baya yüksek geldi. Ya da benim cok düşük bilemiyorum. Sac dökülmesi ve tuylenmeyi tetikliyor olabilirler belki. Doktorun ne dedi sonuclara?

Cok anlamasam da dhea so4 total testosteron baya yüksek geldi. Ya da benim cok düşük bilemiyorum. Sac dökülmesi ve tuylenmeyi tetikliyor olabilirler belki. Doktorun ne dedi sonuclara?
Bir şey demiyorlar testesteron baskılayıcı hormon ilacı kullandım 6 ay kadar daha önceden doğum kontrol ilacıda kullanmıştım ama saç dökülmem durmuyor benim insülin direnci denildi şeker ilacı kullandım diyetle sporla 13 kilo verdim tiroit denildi biyopsi oldum temiz geldi onun ilacını da kullandım ek takviyeler vitaminler aklınıza ne gelirse senelerdir uğraşıyorum ama çözüm yok sebebi bulunamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…