Lh nasıl düşer ?

Ben 2 yılıma girmedim evlilikte 1 sene korundum. 6 aydır bebek istiyoruz. Olmadı. Doktora gittiğimde hiçbir sorun olmadığını söyledi. Bugün test verip az önce kendim baktım sonuçlara yarın gideceğim. Aktardan bir bitki kullananları okudum ama dediğim gibi hiçbir şey yapmadığı halde çok yüksek değerlere rağmen hamile kalan çok insan var. Umudu kaybetmemek lazım. Olmasa kimsenin olmazdı

Peki nasıl düşürebiliriz bu yüksek değerleri canım ya stres yaptım
Kuzum ben bugün hastaneye gittim değerlerime dün gece kendim bakmıştım. Lh13 fsh 10.1 çıkmıştı. Bugün doktora sonuçlarım için gittim.dün vajinal ultrason da baktı. Kist yok yumurta görünüyor dedi (adetimin 3.günüydü). Vajinal ultrasonda sorun yok dedi kan ver yarın bakalım dedi. Bugün kan sonuçlarıma hormonlarında iyi bir sorun yok dedi. Ben şaşırdım çünkü dün gece resmen sabaha kadar ağladım. E yüksek değil mi dedim. Hastane referans aralığına baktım kendi değerlerim normal cidden nasıl oluyor anlamadım

Canım lh ve fsh oranına bakıyorlar diye biliyorum benim lh 24 fsh 6.1 bilmiyorum ya bende cok uzuluyorum ama baska doktorada gitmeni öneririm cunku benim bi arkadaşım doktora gitti polikistik over dedi doktor sonuçları iyi olmasına ragmen sonra farklı özel bi kadın dogum doktoruna gitti orada gayet normal polikistik over yok sende demişti yani

Ve hastane referansları kaç bende bi. Bakayım

Peki nasıl düşürebiliriz bu yüksek değerleri canım ya stres yaptım
Sonuç belgen varsa bi atsana buraya
pazartesi günü tekrar gideceğim başka bir doktora. Normalde doktorlara güveniyorum ama bu durum kafamı karıştırdı. Her şey normal hiçbir şey kullanmana gerek yok folik asit sadece dedi.

Eklentiler

• image.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 189
Benimde böyle karşılaştır bi bakalım

Eklentiler

• IMG_20230305_140257.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_20230305_140236.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 151
Benimde böyle karşılaştır bi bakalım
Değer aralıklarını geçtim benim doktorum bana üstelediğimde şey dedi. Hani bak lh ovülasyon fazında 14 95 arası normal yazıyor dedi. Yani benim doktoruma göre senin değerlerin normal. Yok ben pazartesi tekrar bi gideyim. Değerler güzel iyi diyor ama bir yere daha gitmemde fayda var.

Canım nerede yasıyorsunnsen eger istanbuldaysan önerebilecegim bi dr var

Canım nerede yasıyorsunnsen eger istanbuldaysan önerebilecegim bi dr var
Afyon da yaşıyorum kuzum çok sağol. Doktorum alanında iyi bir doktor fakat ben burada okuduklarımdan sonra yine de güvenemiyorum. İnsanın içinde şüphe oluyor. Kötü olsa söylemez mi diyorum ne çıkarı var ilaç verir tedavi verir neden iyi desin diyorum bilmiyorum belki çok yüksek değil diye denemeye devam edecek anlamadım

Bilmiyorum canım sen yinede içinin rahat olması için başka bi doktora da git yani bende pek güvenemedim bebde bu ay regl olamadım yaaa gebede değilim bitkisel bişeyler içicem adet söktürücü daha sonra regl olduktan sonra hayıt tohumu için diyolar hormonların duzene girmesi ve hamile kalmak için yumurtalama testi alıp yumurtalama dönemine kadar hayıt tohumu içicem öyle gebe kalan çok olmuş hatta biri paylaşmıştı kadınlar kulübünde lhsi 20 iken 6ya düşmüş hayıt tohumu sayesinde bence sende araştır dene bi

O kısım bende daha değişik benim adetim de her ay hiç aksatmaz gün atlamaz şekilde geliyor. 7 gün net devam ediyor ben onu da anlamadım. Düzene sokmam lazım denilen bi adetim de yok ki canım. Valla dediğimiz gibi ben adet bitimi bir doktora daha baktırayım. Değerlerime bir daha bakılsın. Bu doktor bir şey yok dedi ama o yüksek derse o zaman bende deneyeceğim bu kürleri

Canım gebe kalmaya bayagı yardımcı oluyormuş adet bittikten sonra yumurtalama dönemine kadar içiyormuşsun

Bu ay deneyeceğim o zaman rabbim inşallah hayırlı haber olamamızı sağlar bi bakmışız burada bebeklerin büyümesini konuşuyoruz inşallah Allahım
İnşallah canım bende simdi hayıt otu aldım adet söktürücü de alıcam ilaç adet olduktan sonra başlayacagım inşallah eger gebelik olursa diger ay buraya yazıcam sana inşallah

İnşallah canım bende simdi hayıt otu aldım adet söktürücü de alıcam ilaç adet olduktan sonra başlayacagım inşallah eger gebelik olursa diger ay buraya yazıcam sana inşallah
Canım kesin yaz Allahım hepimize nasip eder inşallah isteyen herkese. Ben artık bu ay cidden çok istiyorum. Düzenli bir çocuk yapma dönemim olmadı ev yerleştirme falan taşınma oldu. Bu ay bende aynı şekilde Hayıt otu ve folik asit kullanacağım inşallah ikimizde hayırlı haberler yazarız

İnşallah canım bende 6 aylık evliyim cok istiyorum tek cocugum ben bide olursa 2-3 tane yapıcam valla inşallah olur balım bende folik asit kullanıyorum folbiol markası

İnşallah canım bende 6 aylık evliyim cok istiyorum tek cocugum ben bide olursa 2-3 tane yapıcam valla inşallah olur balım bende folik asit kullanıyorum folbiol markası
Canım sen daha yeni evlisin bende bir sene korundum ama keşke korunmasaydık dedim. Bende yaklaşık 8 aydır korunmuyorum senin daha çok yeni rabbim nasip edecek bu ay ben cidden çok umutluyum. Solgar kullanıyorum bende folik asit olarak

Rabbim inşallah tüm isteyenlere nasip eder canım sende hayıt otu al regl olunca başla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…