Soslar lgn makarna sosu

pelnn

aMa çOk sEvİyOrUm!!!
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
170
0
34
makarnanızla yiyebilceğiniz mükemmel bi sos

biberler sucuklar küçük küçük doğranacak
domatesler rendelenecek
peyniri parçalara ayrılcak

yeşil biber
domates
tercihe göre sucuk yada sosis
yine tercihe göre tulum veya kaşar peyniri
baharat
mısır özü

öncelikle küçük küçük doğradığınız biberleri yağda pişirin onlar pişmeye başlayınca rendelediğiniz domatesleri atın üstüne kimyon nane kekik karabiber pul biber ve tuz ekleyin baharatlarınızı kendi tercihinize görede değiştirebilirsinz ama bunlarla mükemmel oluo domateslerde pişince sucukları tavaya atın ve onlar kızarıncaya kadar karıştırın onların piştiğinden emin olunca peynirleri atın ve iyce eriyinceye kadar karıştırın peynirlerin eridiğinden emin olunca sosumuz hazırdır arkadaşlar afiyet olsun

gercekten cok guzel bende yaparım bunu ara ara hazır soslardan cok dah lezzetlı oluyor ellerıne saglık cnm ......
paylaşım için saol.....

şimdiden afiyet bal şeker olsun tatlım

gerçekten değişik bi lezzeti var

bencede super oluyo ama ben azcıkta yarım cay kasıgı kadar toz şeker katıyorum daha lezzetlı oluo
ben genelde bı cok yemege azcık toz seker katıyorum :))

sağol canım bende deniym bi
toz şekerli tahminimce güsel bi tat verir zaten

bende yapıyorum bu sosu ama içine birde reyhan atıyorum enfes oluyooocokacimcoook

bir makarna delisi olarak mutlaka denemem lazım tarif için teşekkürleropuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…