Sebze Yemekleri Lezzet çanağı

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 3 5,7%
  • 2 puan

OY: 5 9,4%
  • 3 puan

OY: 1 1,9%
  • 4 puan

OY: 1 1,9%
  • 5 puan

OY: 10 18,9%
  • 6 puan

OY: 5 9,4%
  • 7 puan

OY: 8 15,1%
  • 8 puan

OY: 7 13,2%
  • 9 puan

OY: 0 0,0%
  • 10 puan

OY: 13 24,5%

• Ankete Katılan
    53
ellerinize sağlık çok iştah açıcı görünüyor:KK16: nasıl olmasın patates kıyma ve kaşar üçlüsü var:KK76:başarılar diliyorum...

hımmm çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık başarılar dilerim

Ellerine sağlık Şulecimmm enfes görünüyor patates ve kaşar ikilisi yarışmada başarılar dilerimmm bitanemmm:KK16::KK16:

Ellerinize emeklerinize sağlık :KK56: Yarışmada başarılar.. :KK19:

çok teşekkür ederim. Bu arada avatara bayıldım. Aklıma bir arkadaşım esprisi geldi gögüsleri çok büyükdü koşarken kör olucam diye korkuyorum derdi. Her zıpladığında gögüsleri yüzüne çarpıcak diye :KK60::KK60::KK60:

kızartmak yerine ilk pisirmede fırına surmeniz dikkatimi cekti, cok hafif olur. :KK76:
keske biraz daha fotograf ile tarfinizi zenginlestirseymissiniz oyle paylassaymıssınız dedim icimden... :26:
ama cok begendim... abartısız tek kelimeyle harika gorunuyor! :KK56:

kızartmak yerine ilk pisirmede fırına surmeniz dikkatimi cekti, cok hafif olur. :KK76:
keske biraz daha fotograf ile tarfinizi zenginlestirseymissiniz oyle paylassaymıssınız dedim icimden... :26:
ama cok begendim... abartısız tek kelimeyle harika gorunuyor! :KK56:

eminim kızartmada güzel oluyordur ama ben hep fırınlamayı tercik ediyorum. zaten birçok şeyden ekstra yağ alıyoruz bari anayemek daha az yağlı olsun dimi :KK16:
fotograf konusunda çok haklısınız bulamadım çektiklerimi bir daha yapmayada çok üşendim.
beğenmeniz beni çok mutlu etti. teşekkür ederim :KK16:

X