Leyla ile Mecnun Trt 1

Ulen Burak Aksak bu yaptığın iş mi ki acaba? Ağlatma yeter yaaa valla şiştim.Leyla öldüğünden beri bi tam gülemiyoruz :KK43:

Senin gözlerinde bir Leyla var. Kararını ver kim o Leyla? Nasıl versin Mecnun bunun cevabını? Kıyamam dondu kaldı öyle:KK50: Yalnız o Leyla sensin derse Mecnun çok pis söverim ilk sezon ki aşk yalan olur o zaman:KK19:

Ayrıca madem dönmüyor Ezgi boyna Leyloşumuzu hatırlatıp durmayın valla yüreğim dayanmıyor:KK14:

He unutmadan bölüm süper ötesiydi.İsmail abi bi tane yaaaa ama çok yalnız çok üzülüyorum ona :KK31:

Seneye de devam edecekmiş.
Haber beni pek sevindirmedi çünkü ; diziyi izlemeyi bırakalı çok oldu.:KK14:

Bizimkiler müzik gurubu kurudular.
Zaten Ali Atay'ın sesinin ve bestelerinin güzelliğini biliyorduk.Grup kurmaları şahane oldu.

Dinlemeyen kalmasın..:KK24:

[video=youtube;49Kh1mS4Fhs]http://www.youtube.com/watch?v=49Kh1mS4Fhs[/video]

Aslında hiç Leylasız olsa daha güzel.Olmuyor olmuyor olmuyor leyloş öldüğünden beri hep bir şey eksik

aslinda leyla gittikten sonraki ilk sezon fena degildi, güzel toparlar gibiydiler...
ama sonra ikinci leylayi anlamsiz bi sekilde diziden cikarip,
yaninda ablasi gibi duran birini yeni leyla diye getirince diziden sogudum
bu sezon hic izlemedim desem yeridir.
zaten bi kac bölüm kacirinca espirileri anlamak mümkün olmuyor ve tadi olmuyor
ama melis birkanin varligi bana dizinin tekrarlarini izleme istegi uyandirmadigindan
diziden vazgectim

kim ne derse desin aşığım ben bu diziye herkes gider. mecnunum kalır bakkalım kalır ismail abim kalır gerisi hikaye :KK52: ayrıca mesil birkan hoş hatun ablası gibi durduğunuda düşünmüyorum ali atayda ilk sezondan bu yana resmen büyüdü gözümüzün önündebi boy sorunu var lakin o da topuklu giymeyince çözülüyo

ilk zamanlardaki heyecanı yaşayamasam da yine de hala leyla mecnun hayranıyım aslında mecnunun babası,ismail abi ve erdal bakkal hayranıyım daha cok :)

Uzun zamandır izlemiyordum.Sezon finaline bakayım dedim.Burak yine geleneği bozmamış.Sezon finali gibi değil, ''son bölüm '' gibi yazmış..
Gelenek bozulmadı Mecnun yine çöllere düştü..Hidayet ve annesi, Yavuz-Eylül, İsmail abinin denize atlaması, dostonun gitmesi, Sessiz Leyla'nın gidişi.. En çokta '' oglim geliyor'' diye sevinirken acı haberi alıp yıkılan Erdal üzdü beni.. : (

Uzun zamandır izlemiyordum.Sezon finaline bakayım dedim.Burak yine geleneği bozmamış.Sezon finali gibi değil, ''son bölüm '' gibi yazmış..
Gelenek bozulmadı Mecnun yine çöllere düştü..Hidayet ve annesi, Yavuz-Eylül, İsmail abinin denize atlaması, dostonun gitmesi, Sessiz Leyla'nın gidişi.. En çokta '' oglim geliyor'' diye sevinirken acı haberi alıp yıkılan Erdal üzdü beni.. : (

o izlenimi verdi.. hepsi (bir sebeple) geri gelir merak etme

o izlenimi verdi.. hepsi (bir sebeple) geri gelir merak etme

Insallah geri gelirler. En cok da nurtensiz ne yaparim diyen Erdal bakkala uzuldum:KK5:
Normalde dizilerde olen kisilerin sacma sebeplerle donmesini cok sacma ve can sikici bulurum ama bu dizinin absurdlugune gider bence.

Insallah geri gelirler. En cok da nurtensiz ne yaparim diyen Erdal bakkala uzuldum:KK5:
Normalde dizilerde olen kisilerin sacma sebeplerle donmesini cok sacma ve can sikici bulurum ama bu dizinin absurdlugune gider bence.

lütfen kimse eksilmesin bu diziden :KK5:
onlar hep beraber o kadar güzel bir fotoğraf oluşturdular ki zihnimde, birinin yokluğunu düşünemiyorum bile

tıpkı aile albümünde bir kişinin yokluğu gibi...

lütfen kimse eksilmesin bu diziden :KK5:
onlar hep beraber o kadar güzel bir fotoğraf oluşturdular ki zihnimde, birinin yokluğunu düşünemiyorum bile

tıpkı aile albümünde bir kişinin yokluğu gibi...

Haklisin. Erdal bakkal nurtensiz ne yapar ya niye uzulu uzule dolastim baya sure:KK14:

dizi geri başlamayacak olabilir mi ? bilen var mı ?:18:

dizi geri başlamayacak olabilir mi ? bilen var mı ?:18:

arkadaşlar dizimiz trt tarafından yayından kaldırılmıştır. burak aksak twitter dan açıklama yaptı.
çok üzüldüm ya. hiç bi dizinin bitişi bu kadar koymamıştı bana, üstelik bu diziyle tanışalı henüz 1 ay olmuşken..
inş. daha özgür bi kanalda bizlerle tekrar birlikte olurlar..

X