Letu Kullananlarr

deryadern

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
41
19
33
Selam kızlar ben yeni üye oldum.. 8 yıl önce letu kullandım ve hamile kaldım şimdi tekrar başladım nasipse ikinci bebis için... ilk beş gün günde 3 doz verdi bana dr 5 gün sonra kontrole gittiğimde maalesef yumurtalar çok dirençli 13 mm olmuş dedi 5 gün daha kullan ve biter bitmez tam bir hafta gün aşırı ilişki önerdi. Hepsini uyguladım ömrümde görmediğim belirtileri ikinci aşamadaki 5 günlük süreçte gördüm. Sıcak basmalar karın kasik agirsi bu havada terleme ne ararsan var. Dr bana 2. Kez 5 gün kullan dediği zaman gecikmen olunca gel demişti tabi bu belirtiler beni daha çok meraklandırdı ve 9 ocakta gittim kontrole erken geldin dedi güldü neyse muayene etti sağ ve sol yumurtam catlamisti ben risk almadım ilaç aldığım dönemde gün aşırı yapıyordum tabi. 15 gün sonra test yap ikiz tutma ihtimali de yüksek dedi. Psikolojik olarak belirti çok yaşıyorum. 3 gün önce dayanamadim test yaptm negatifti sizce çok mu erken yaptım testi. Ne zmn yapsam net sonuç alırım Aşırı bel ağrısı var ara ara kasik ağrısı ve yumurtlamaya rağmen her sabah şeffaf akıntı.. şunu da belirteyim letu etkili bir ilaç olmasına rağmen ben çatlama döneminde o akintiyi görmedim herkeste farklı bence kimse o akıntı gelsin gün aşırı yaparız demesin risk bence

Yokmu aranızda letu tecrübesi olanlarr tekrar negatif görmek istemiyorum sizce ne zmn test yapsam o çift çizgi gözükür

Benim ilk çocuğum kendiliğinden oldu 3. Ayinda şimdi ikinciyi istiyoruz iki yıldır olmuyor famara kulandım geçen yıl ama doktorun bana tavırları yüzünden ara verdim şimdi doktor değiştim letu verdi4 gün bitti 5. Gündeyim bir etkisi olamdi ağrı uykusuzluk fana bişeyim yok pazartesi doktira gidecem yumurtalarım gelişmiş mi diye am doktor ne derse olumlu olumsuz kafama takmayacam

Kesinlikle takmamak en mantıklısı bu ay o kadar dikkate rağmen iki yumurta da catlamasina rağmen sonuç koca bir negatifffff... Ve ben yine gidecem eşimin şehir dışına gitme ihtimaline o dönemde yumurtlama sürecinde olduğu kadar gitmemektense gidecem ama olacak mı olamayacak mi diye takıntı yapmicam.. Allah evladını bağışlasın sana benimde var bir civcivim sonuçta mahrum değiliz.. yine nasip olur takmak gerçekten çok yanlış taktikca olmuyoo

Ben bir önceki dönemde psikolojim bozuldu doktorun söyledikleri falan ama şimdi takmayacam evladımız var zaten bir sıkıntı olsaydı rabbim onlari vermezdi zaman alacak demek ki bizim için hayırlısı buymuş allah l inşallah bir kucağımızı tekrar doldurur tekrardan aynı hisleri yaşarız

Bugün muayne oldum letu yumurtalarımı geliştirmemiş bile eğer cuma günü yine gidecem büyümüşse çatlatma iğnesi verecek büyümemişse bişey vermeyecekmiş ve tedaviye tekrardan başlayacam

Bugün muayne oldum letu yumurtalarımı geliştirmemiş bile eğer cuma günü yine gidecem büyümüşse çatlatma iğnesi verecek büyümemişse bişey vermeyecekmiş ve tedaviye tekrardan başlayacam
Benimde 5 günde gelişmedi 5 gün daha kullan dedi ikisi de catlamisti 13 mm olmuştu ilk 5 gün

Hamile misin canım umarım hamilesindir ben 22 gündeyim benim adet düzensiz bazen 20 bazen 22 bazen 25 oluyor şuan 22. Gündeyim kasıklarım ağrıyor adet mi olacam bilmiyorum ama umarım bebeğim vardır ama benim oğlum rahatsızdı bu ay ödevimizi doğru dürüst yapmadik eşimle zaten yumurtam da çok küçüktü gelişmedi bu ay galiba adet olacam

Maalesef canım değilim.. Ve aşırı geç adet oldum iki yumurta catlamasina rağmen söktürücü alıncaya kadar adet olmadım. Umarım sen hamilesindir. 4. Günü tahlil yapıp tekrar sil baştan yapacaktım ama gitmicem bu ay.. eşimle aram baya açık sırf tedavi yüzünden boyun eğmek istemiyorum. Üstelik annem ameliyat olacak onunla ilgilenirim biraz dinlenmiş olurum hemde belki o süreçte biraz kiloda veririm

Geçmiş olsun canım bizde adıyamanda deprwme yakalandık sonra ailemize sığındık tam da o süre içinde hamileliğimi ögrendik beklemiyorduk doktor olmaz bu ay demişti ama hamileyim bana riskli dedi doktor ilişki yok enfeksiyon için ilaç verdi umarim bebeğime bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…