Letu ile gebelik

kızlar size birsey danışıcam. ben ilk defa letu kullanıcam. doktor adetin 5. günü başla ilacı içtikten sonra yürüyüs yap sabit hareketsiz kalma dedi. eczanede aynısını söyledi. sizler neler yaptınız ?

Valla ben adetin 2. Günü başladım ilacs doktorum öyle söyledi yürüyüşle ilgili vs başka bişey söylemedi

Canım ben adet bittikten sonra başladım 5 gün hiç öyle bişey de demedi bana

Merhaba hayırlı olsun sizde mi letu kullandınız ne zamandır olmuyordu çocuk, hangi şehirdesiniz letuyu pek duymadım bana da onu yazdılar insallah bu ay benimde olur
Biz 1.5 senedir evliyiz hep istiyoduk tedaviye ilk defa gecen ay sonu başladım. Letu kullandım 5 gün sonra Şubat 25 de ovitrelle iğne vurdum kolumdan doktor ilişki günleri söyledi ona göre ilerledik

Biz 1.5 senedir evliyiz hep istiyoduk tedaviye ilk defa gecen ay sonu başladım. Letu kullandım 5 gün sonra Şubat 25 de ovitrelle iğne vurdum kolumdan doktor ilişki günleri söyledi ona göre ilerledik
Hayırlı olsun biz de bi senedir istiyoruz peki ovulasyonla daha önceki aylar takip ettiniz mi hic yumurtlama oluyor muydu ben de oldugu icin sanki bu ilacta ise yaramayacak gibi geliyor, yani ilacın etkisi ne olabilir diye düsünüyorum

Ben cok takip ettim İnan hiç bi anlamı olmadı yani bilmiyorum bende böyle oldu bu şekilde denk geldi o testlerde olan inancımda kalmadı pek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…